ARCADIA Bird Lamp Compact 20W recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARCADIA Bird Lamp Compact 20W a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARCADIA Bird Lamp Compact 20W před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARCADIA Bird Lamp Compact 20W?

ARCADIA Bird Lamp Compact 20W důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARCADIA Bird Lamp Compact 20W
Kde koupit:
obchody ARCADIA Bird Lamp Compact 20W
Kompletní specifikace:
popis ARCADIA Bird Lamp Compact 20W
Český návod:
návod ARCADIA Bird Lamp Compact 20W

Arcadia Bird Lamp Compact – Kompaktní žárovka vhodná pro všechny druhy ptáků, chovaných v zajetí. Excelentní technologie. – Arcadia Bird Lamp v kompaktní verzi je ideálním řešením pro chovatele menšího počtu ptáků, kdy nepotřebujeme osvětlovat velké voliéry. Každý, i jednotlivě doma chovaný papoušek či jiný opeřený člen domácnosti by měl mít možnost slunit se stejně, jako v přírodě. Pokud se rozhodnete používat kompaktní žárovky Arcadia, zakrátko rozeznáte změny v chování Vašich ptáků, zvýší se jejich apetit, ptáci budou vypadat zdravěji a zobrazí se v těch nejkrásnějších barvách. Arcadia Bird Lamp Compact také zlepšuje výsledky v odchovech mláďat. produkuje excelentní přírodní zbarvení peří obsahuje 2.4% UVB a 12% UVA, optimální pro chov ptáků podporuje apetit a sexuální chování ptáků… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná