BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG?

DOMOVNÍ ČOV (BACTI DC) Přírodní bakterie pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vaší čističce odpadních vod (ČOV) – Extra účinný zlepšuje a zrychluje činnost domovní ČOV prodlouží životnost odstraní zbytkový kal a usazeniny zlikviduje zápach a pěnění pomáhá obnově funkce ČOV po použití kyselin a louhů jednoduché a bezpečné použití extra účinný – obsahuje 400 miliard bakterií v 0,5 kg balení Podrobný popis: Přírodní bakteriální přípravek pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vaší ČOV – Extra účinný Bacti DC je určený k rozkladu zbytkových organických nečistot v domovní čistírně odpadních vod. Optimalizuje chod domovní čističky odpadních vod tím, že odstraňuje zbytkový kal a usazeniny a tak zajišťuje bezporuchový… více informací

BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG
Kde koupit:
obchody BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG
Kompletní specifikace:
popis BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG
Český návod:
návod BACTI DC – BAKTERIE DO ČOV – 0,5KG

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná