BACTI ZS – BAKTERIE DO ŽUMP A SEPTIKŮ – 0,5KG recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BACTI ZS – BAKTERIE DO ŽUMP A SEPTIKŮ – 0,5KG a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BACTI ZS – BAKTERIE DO ŽUMP A SEPTIKŮ – 0,5KG před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BACTI ZS – BAKTERIE DO ŽUMP A SEPTIKŮ – 0,5KG?

ŽUMPY – SEPTIKY (BACTI ZS) Přírodní bakterie pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vašem septiku nebo žumpě – Extra účinný odstraní nepříjemný zápach ze septiku a žumpy rozloží usazeniny, kaly a pevné krusty mění tuhý odpad na kapalinu rozloží i toaletní papír šetří Vaše peníze za častý vývoz septiku či žumpy nepřetržitě čistí septik či žumpu extra účinný – obsahuje 400 miliard bakterií v 0,5 kg balení Podrobný popis: Přírodní bakteriální přípravek pro likvidaci zápachu a organických usazenin nebo krust ve Vašem septiku nebo žumpě – Extra účinný Bacti ZS je prostředek určený pro rozklad organických nečistot, usazenin a kalů v žumpách a septicích. Působením bakterií a jimy tvořených enzymů dochází ke zkapalnění pevného organického… více informací

BACTI ZS – BAKTERIE DO ŽUMP A SEPTIKŮ – 0,5KG důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BACTI ZS – BAKTERIE DO ŽUMP A SEPTIKŮ – 0,5KG
Kde koupit:
obchody BACTI ZS – BAKTERIE DO ŽUMP A SEPTIKŮ – 0,5KG
Kompletní specifikace:
popis BACTI ZS – BAKTERIE DO ŽUMP A SEPTIKŮ – 0,5KG
Český návod:
návod BACTI ZS – BAKTERIE DO ŽUMP A SEPTIKŮ – 0,5KG

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná