PROdezi POOL Shock 1l – bezchlórová bazénová chemie pro šokovou dezinfekci vody PX05 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu PROdezi POOL Shock 1l – bezchlórová bazénová chemie pro šokovou dezinfekci vody PX05 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt PROdezi POOL Shock 1l – bezchlórová bazénová chemie pro šokovou dezinfekci vody PX05 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na PROdezi POOL Shock 1l – bezchlórová bazénová chemie pro šokovou dezinfekci vody PX05?

PROdezi POOL Shock 1l – bezchlórová bazénová chemie pro šokovou dezinfekci vody PX05 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze PROdezi POOL Shock 1l – bezchlórová bazénová chemie pro šokovou dezinfekci vody PX05
Kde koupit:
obchody PROdezi POOL Shock 1l – bezchlórová bazénová chemie pro šokovou dezinfekci vody PX05
Kompletní specifikace:
popis PROdezi POOL Shock 1l – bezchlórová bazénová chemie pro šokovou dezinfekci vody PX05
Český návod:
návod PROdezi POOL Shock 1l – bezchlórová bazénová chemie pro šokovou dezinfekci vody PX05

PROdezi POOL Shock   Bezchlórová bazénová chemie PROdezi POOL Shock je koncentrovaný bezchlórový dezinfekční prostředek určený pro rychlou a šokovou dezinfekci bazénové vody při extrémním zatížení, jako je velký počet koupajících v malýc
více informací

Kouzlo přírody Žumpy septiky 100g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kouzlo přírody Žumpy septiky 100g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kouzlo přírody Žumpy septiky 100g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kouzlo přírody Žumpy septiky 100g?

Kouzlo přírody Žumpy septiky 100g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kouzlo přírody Žumpy septiky 100g
Kde koupit:
obchody Kouzlo přírody Žumpy septiky 100g
Kompletní specifikace:
popis Kouzlo přírody Žumpy septiky 100g
Český návod:
návod Kouzlo přírody Žumpy septiky 100g

Prostředek určený k rozkladu organických nečistot v žumpách a septicích. V každém gramu přípravku se nachází velké množství bakterií, které dokáží efektivně rozložit veškerý organický odpad. Přípravek je určen pro žumpy a septiky. Uvolňuje ucpané trativody a zemní filtry, čistí staré a nepoužívané žumpSeptiky – Rozklad organických nečistot – 100 g / 5 m3 Poznámka: Po jeho použití dochází k rozkladu pevných nečistot v žumpě na šedě zbarvenou nezapáchající tekutinu, kterou je velice snadné vyčerpat obyčejným kalovým čerpadlem. Septik ošetřený tímto přípravkem není třeba vůbec vyvážet.Žumpy – Rozklad organických nečistot – 100 g / 5 m3 Poznámka: Po jeho použití dochází k rozkladu pevných nečistot v žumpě na šedě zbarvenou nezapáchající tekutinu, kterou je velice snadné vyčerpat obyčejným… více informací

WC NET žrout zápachu z odpadu marine 1l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu WC NET žrout zápachu z odpadu marine 1l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt WC NET žrout zápachu z odpadu marine 1l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na WC NET žrout zápachu z odpadu marine 1l?

WC NET žrout zápachu z odpadu marine 1l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze WC NET žrout zápachu z odpadu marine 1l
Kde koupit:
obchody WC NET žrout zápachu z odpadu marine 1l
Kompletní specifikace:
popis WC NET žrout zápachu z odpadu marine 1l
Český návod:
návod WC NET žrout zápachu z odpadu marine 1l

WC NET žrout zápachu z odpadu – Odstraňuje usazeniny a zápach z odpadu. Biologické složení. Vůně mentolu. Žrout zápachu z odpadu díky svému speciálnímu biologickému složení s enzymy zajišťuje dvojí účinek. Okamžité odstranění zápachu. Během několika sekund odstraní zápach a zanechá svěží vůní. Bezpečné pro všechny typy potrubí.
Týdenní prevence proti usazeninám
Při pravidelném použití jednou týdně biologické složení s enzymy odstraňuje organické usazeniny, zanechává čisté potrubí a zamezuje návratu jak zápachu, tak nových usazenin.
Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte. Zamezte styku s kůží a očima. Nesměšujte s jinými přípravky (bělidla, soda, přípravky proti vodnímu kameni, atd.) Skladujte v chladném místě a mimo přímé slunce.
více informací

Ventura Jenor septiky 250 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ventura Jenor septiky 250 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ventura Jenor septiky 250 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ventura Jenor septiky 250 g?

Ventura Jenor septiky 250 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ventura Jenor septiky 250 g
Kde koupit:
obchody Ventura Jenor septiky 250 g
Kompletní specifikace:
popis Ventura Jenor septiky 250 g
Český návod:
návod Ventura Jenor septiky 250 g

Bakteriální přípravek přispívající k dokonalému rozkladu fekálií. Pomocí vybraných bakterií rozkládá biologické látky, toaletní papír, usazeniny vzniklé praním, rozpouští nanesené tuky, zvyšuje čerpatelnost jímek. Při pravidelném ošetřování se stává obsah žump a septiků netoxickou tekutinou bez agresivního organického zápachu. Na rozdíl od chemických přípravků nepoškozuje vnitřní povrch odpadního potrubí.Aplikace pro jímky a septiky: 50 g přípravku na 5-8 m3 obsahu jímky nebo septiku. Přípravek formou aktivní biokultury dopravímeprostřednictvím WC nebo přímo aplikujeme do jimky či septiku. Opakujeme 1x za 6 až 8 týdnů podle látkového zatížení.Aplikace pro suchá WC: 25 g 1x za měsíc v době používání. Přípravek formou aktivní biokultury aplikujeme do suchého WC. Opakujeme 1 x za měsíc… více informací

Ventura Fitonela 0,5 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ventura Fitonela 0,5 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ventura Fitonela 0,5 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ventura Fitonela 0,5 l?

Ventura Fitonela 0,5 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ventura Fitonela 0,5 l
Kde koupit:
obchody Ventura Fitonela 0,5 l
Kompletní specifikace:
popis Ventura Fitonela 0,5 l
Český návod:
návod Ventura Fitonela 0,5 l

Probioticko – enzymatický přípravek zabraňující tvorbě nežádoucího druhotného zápachu z výlevek, určený k ošetření odpadních systémů k prevenci proti ucpávání odpadů.Přípravek pomocí vybraných enzymů v odpadních systémech rozkládá biologické látky, čistí ucpaná potrubí od organického znečištění, rozpouští nanesené tuky, usazeniny vzniklé praním,…Na rozdíl od chemických přípravků nepoškozuje vnitřní povrch odpadníhopotrubí.Použití:Při běžném ošetřování výlevek (od umyvadel, dřezů, van, sprch), odpadů a kanalizačních systémů.Aplikace: Rodinné domky, byty: 35 ml – 1 x měsíčně (umyvadlo, vana, dřez, WC) Obytné domy, kancelářské budovy: 35 ml – 2 x až 3 x ročně (umyvadlo, vana, dřez, WC) Vyvařovací zařízení, výrobnylahůdek, prodejny masa, odpad zatěžován tuky: 50 až 100 ml – 1x denně (dřezy,… více informací

Kouzlo přírody Domovní čov 100g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Kouzlo přírody Domovní čov 100g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Kouzlo přírody Domovní čov 100g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Kouzlo přírody Domovní čov 100g?

Kouzlo přírody Domovní čov 100g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Kouzlo přírody Domovní čov 100g
Kde koupit:
obchody Kouzlo přírody Domovní čov 100g
Kompletní specifikace:
popis Kouzlo přírody Domovní čov 100g
Český návod:
návod Kouzlo přírody Domovní čov 100g

Kouzlo Přírody Domovní ČOV je zcela přírodní příprvek, který pomáhá rozkládat organické nečistoty v domovních čistírnách odpadních vod (ČOV). Speciální bakterie do ČOV zajišťují bezporuchový chod čistírny odpadních vod předchází ucpávání potrubí a zamezí tvorbě nepříjemných pachů. Na rozdíl od přípravků pro žumpy a septiky obsahuje speciální kmeny bakterií, které pracují s přístupem vzduchu. Po aplikaci přípravku výstupní voda splňuje nejpřísnější normy. Přípravek je vynikající k aktivaci jak nových tak i starších ČOV.
Je vhodný pro všechny typy ČOV (domovní i průmyslové)
Hlavní výhody:

bakterie do ČOV Vás zbaví nepříjemného zápachu
zajišťuje správný chod ČOV
jJednoduché použití.

Dávkování: Zaváděcí dávkou pro čistírnu s kapacitou 4-8 osob je 200 g přípravku. Po zhruba… více informací

Yellow&Blue Urychlovač kompostu (500 g) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Yellow&Blue Urychlovač kompostu (500 g) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Yellow&Blue Urychlovač kompostu (500 g) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Yellow&Blue Urychlovač kompostu (500 g)?

Yellow&Blue Urychlovač kompostu (500 g) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Yellow&Blue Urychlovač kompostu (500 g)
Kde koupit:
obchody Yellow&Blue Urychlovač kompostu (500 g)
Kompletní specifikace:
popis Yellow&Blue Urychlovač kompostu (500 g)
Český návod:
návod Yellow&Blue Urychlovač kompostu (500 g)

Urychlovač kompostu od Yellow&Blue obsahuje vyváženou směs bakteriálních kultur smíchaných s enzymy a živinami pro urychlení zrání zahradního kompostu se zachováním veškerých jeho živin a hnojních hodnot. Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky a sáčky Casa Organica a také menstruační kalíšky Gaia Cup, je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie. Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech a neprodáváme žádné produkty se živočišnými surovinami.
více informací

Sanbien Oxygenátor 1 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sanbien Oxygenátor 1 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sanbien Oxygenátor 1 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sanbien Oxygenátor 1 kg?

Sanbien Oxygenátor 1 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sanbien Oxygenátor 1 kg
Kde koupit:
obchody Sanbien Oxygenátor 1 kg
Kompletní specifikace:
popis Sanbien Oxygenátor 1 kg
Český návod:
návod Sanbien Oxygenátor 1 kg

Přípravek je určen především pro výrobu kompostů. Urychluje fermentaci, zvyšuje teplotu při tomto procesu a zvyšuje kvalitu kompostu. Zrání probíhá bez zápachu, zabraňuje tvorbě plísní a kompost obsahuje více N2 a ostatních živin. Pomocí tohoto přípravku se značně zkrátí doba zrání. V malých čistírnách u rodinných domů obnovuje a stabilizuje biocenózu v aktivační zóně čistírny a zkracuje náběh do plné kapacity po havárii. V zahradních jezírkách rozkládá organické nečistoty na hladině(uhynulý hmiz, trávu, listí a další).
Urychlí rozkladný proces kompostu a odstraňuje zápach. Nepoškozuje zdraví lidí ani zvířat Nepoškozuje oděv
Při použití v domácíčistírně odpadních vod – ČOV posiluje aktivační zóny, omezuje tvorbu nežádoucích látek v zahradních jezírkách a udržuje vodu čistou.
Dávkování:… více informací

Metrum Buldok Pro čisté septiky 1kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Metrum Buldok Pro čisté septiky 1kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Metrum Buldok Pro čisté septiky 1kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Metrum Buldok Pro čisté septiky 1kg?

Metrum Buldok Pro čisté septiky 1kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Metrum Buldok Pro čisté septiky 1kg
Kde koupit:
obchody Metrum Buldok Pro čisté septiky 1kg
Kompletní specifikace:
popis Metrum Buldok Pro čisté septiky 1kg
Český návod:
návod Metrum Buldok Pro čisté septiky 1kg

Přírodní bakteriální směs pro likvidaci zápachu a odstranění organických usazenin v žumpách, septicích, domovních ČOV, sifonech, odpadech, suchých záchodech. 100% ekologický přípravek – bez chemické zátěže k životnímu prostředí, odbouratelný na bázi přírodních bakterií a enzymů pomáhá rozkladu organických usazenin, likviduje zápach
Charakteristika: směs přírodních bakteriálních spor, enzymů přítomné složky nastartují biologický rozkladný proces, který nevytváří usazeninu ani krusty biodegradační proces úplně eliminuje zápach a hromadění kalů v septicích, žumpách, domovních čističkách odpadních vod a jiných odpadních nádržích
Výhody výrobku: odstraňuje nepříjemný zápach eliminuje tvorbu kalů a usazenin (mění tuhý organický odpad na vodu a rozpustné složky), rozloží i toaletní papír; zcela… více informací

Ventura Jenor septiky 0,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ventura Jenor septiky 0,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ventura Jenor septiky 0,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ventura Jenor septiky 0,5 kg?

Ventura Jenor septiky 0,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ventura Jenor septiky 0,5 kg
Kde koupit:
obchody Ventura Jenor septiky 0,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Ventura Jenor septiky 0,5 kg
Český návod:
návod Ventura Jenor septiky 0,5 kg

Šetrný k přírodě, probioticko-enzymatický přípravek, podporuje rozklad organického znečištění, zvyšuje čerpatelnost obsahu jímek, omezuje zápach.Použití:Žumpy, septiky ajímky , suchá WCAplikace: 50g (4-5 polévkových lžic) na 5-8m3 1x za 6-8 týdnů podle látkového zatížení. Pro suchá WC: 25g SEKOL – JENOR 1x za 2 měsíce v době používání.Příprava aktivní biokultury:Přípravek aktivujeme v nekovové nádobě ve 2 l odstáté vody, za občasného promíchání necháme po dobu cca 20 minut (né více) aktivovat.Praktická doporučení:Doporučujeme zároveň používat v domácnosti SEKOL® Fitonela do odpadů. Ventura Septik Jenor 0,5 Kg od výrobce Ventura v kategorii Čistění a úklid | Na odpady a septiky za skvělé ceny na e-shopu Alpik.cz
více informací