Balkonový Bistro set akacia recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Balkonový Bistro set akacia a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Balkonový Bistro set akacia před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Balkonový Bistro set akacia?

Popis produktu Sestava je vyrobena z tvrdého dřeva Akácie. Nábytek z Akácie se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. A pokud o něj budete i náležitě pečovat, vydrží Vám spoustu let. Rozměry stůl: 60x60x75 cm. Rozměry židle: 62x48x98 cm. Hmotnost: 10kg Akácie je trvanlivé tvrdé dřevo z rychle rostoucích stromů původem z tropických lesů Východní Asie a Jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo na ostatní kontinenty. Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled. Vyznačuje se odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Recenze Hecht Balcony Set (6) … více informací

Balkonový Bistro set akacia důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Balkonový Bistro set akacia
Kde koupit:
obchody Balkonový Bistro set akacia
Kompletní specifikace:
popis Balkonový Bistro set akacia
Český návod:
návod Balkonový Bistro set akacia

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná