Baktoma Žumpy-septiky Bacti ZS 500g 2+1 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Baktoma Žumpy-septiky Bacti ZS 500g 2+1 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Baktoma Žumpy-septiky Bacti ZS 500g 2+1 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Baktoma Žumpy-septiky Bacti ZS 500g 2+1?

Bacti ZS je prostředek určený pro rozklad organických nečistot, usazenin a kalů v žumpách a septicích. Působením bakterií a jimi tvořených enzymů dochází ke zkapalnění pevného organického odpadu, který se změní v nezapáchající kapalinu. Kapalinu lze posléze bez problémů čerpat, nedochází k ucpávání kanalizace ani případných trativodů. Pravidelným používáním tak odpadá časté a nákladné vyvážení a čištění septiku nebo žumpy, neboť dříve se tvořící krusty a usazeniny snižovaly využitelný obsah žumpy nebo septiku a vývoz tudíž musel být mnohem častější. Veškerý organický odpad se rozkládá zejména na vodu a CO2. Jak fungují naše bakterie v septiku? Je to velice jednoduché. Váš septik obsahuje malé množství bakterií, které pomáhají rozkládat organický odpad (fekálie). Přidáním našich bakterií… více informací

Baktoma Žumpy-septiky Bacti ZS 500g 2+1 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Baktoma Žumpy-septiky Bacti ZS 500g 2+1
Kde koupit:
obchody Baktoma Žumpy-septiky Bacti ZS 500g 2+1
Kompletní specifikace:
popis Baktoma Žumpy-septiky Bacti ZS 500g 2+1
Český návod:
návod Baktoma Žumpy-septiky Bacti ZS 500g 2+1

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná