Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l?

Termoska je vybavena pumpou, kterou dávkujete svůj nápoj. Ten je uchován ve skleněné vložce uvnitř termosky a zajišťuje dlouhodobě stálou teplotu nápoje. Má výborné izolační vlastnosti jak pro nápoj teplý, tak i studený. Termoska je v kombinaci nerezu a černého plastu v elegantním designu a je opatřena držadlem na přenášení. Před samotným naplněním zvoleného nápoje doporučujeme nejdříve termosku naplnit vodou studenou nebo horkou podle vámi požadované teploty vlastního nápoje. Zvýšíte tím účinnost a dlouhodobost teploty v termosce. Banquet Culinaria Termoska s pumpou nerezová 1,9 l není určená pro nápoje sycené CO2. Teplotu udržuje speciální vložka, která je s křehkého skla a proto nikdy do lahve neházejte kostky ledu ani nemíchejte tvrdými předměty. Termoska též není určena k uchovávání… více informací

Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l
Kde koupit:
obchody Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l
Kompletní specifikace:
popis Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l
Český návod:
návod Banquet OK termoska s pumpou Culinaria 1,9l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná