Sevilla nízká odlivka s ouškem 25ml 6ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sevilla nízká odlivka s ouškem 25ml 6ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sevilla nízká odlivka s ouškem 25ml 6ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sevilla nízká odlivka s ouškem 25ml 6ks?

Sevilla nízká odlivka s ouškem 25ml 6ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sevilla nízká odlivka s ouškem 25ml 6ks
Kde koupit:
obchody Sevilla nízká odlivka s ouškem 25ml 6ks
Kompletní specifikace:
popis Sevilla nízká odlivka s ouškem 25ml 6ks
Český návod:
návod Sevilla nízká odlivka s ouškem 25ml 6ks

Skleněná odlivka s uchem z čirého skla – sada 6ks odlivek – panáků ve tvaru hospodského pulitru, panák lze používat na různé typy destilátů
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.479
Výška (cm): 4.60
Šířka (cm): 8.60
Hloubka (cm): 19.70
EAN: 8591022214886
Záruční doba: 24 měsíců


více informací

Nosič na láhve BANQUET ACCASA recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Nosič na láhve BANQUET ACCASA a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nosič na láhve BANQUET ACCASA před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Nosič na láhve BANQUET ACCASA?

Nosič na láhve BANQUET ACCASA důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Nosič na láhve BANQUET ACCASA
Kde koupit:
obchody Nosič na láhve BANQUET ACCASA
Kompletní specifikace:
popis Nosič na láhve BANQUET ACCASA
Český návod:
návod Nosič na láhve BANQUET ACCASA

Nosič na láhve pomůže bezpečně a pohodlně přenést až 6 ks lahví. Plastový nosič na láhve pojme PET láhve o objemu 1,5 L.
více informací

stojan dřevěný na víno Brillante 6 lahví recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu stojan dřevěný na víno Brillante 6 lahví a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt stojan dřevěný na víno Brillante 6 lahví před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na stojan dřevěný na víno Brillante 6 lahví?

stojan dřevěný na víno Brillante 6 lahví důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze stojan dřevěný na víno Brillante 6 lahví
Kde koupit:
obchody stojan dřevěný na víno Brillante 6 lahví
Kompletní specifikace:
popis stojan dřevěný na víno Brillante 6 lahví
Český návod:
návod stojan dřevěný na víno Brillante 6 lahví

Z kvalitního gumovníkového dřeva pro uskladnění až 6 lahví
kvalitní přírodní materiál
přenosný
až na 6 lahví

Dřevěný stojan na víno Brillante z kolekce Banquet. Stojan je vyroben z gumovníku, je přenosný a vejde se do něj 6 lahví.
Materiál: gumovník
Rozměry: výška 44 cm, šířka bočnice s otvory na lahve 18 cm, pr. otvorů 4 cm a 8,5 cm
více informací

Banquet Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Banquet Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Banquet Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Banquet Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White?

BANQUET Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White 60ZF07 Keramická kulatá zapékací forma s praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější povrch je s vlnkovým reliéfem. Keramika patří mezi oblíbené materiály ověřené mnoha generacemi. Přes širokou nabídku forem na pečení z moderních materiálů patří stále mezi nejžádanější. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečou. Technické parametry produktu: Délka (cm):11 Šířka (cm):8,5 Výška (cm):5 Průměr (cm):8,5 Materiál:Keramika Barva:Bílá Hmotnost netto (kg):0,2 Elektrika:NE Plyn:NE Sklokeramika:NE Indukce:Ne Myčka:ANO Mikrovlnka:Ano Trouba:Ano ilustrační foto … více informací

Banquet Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Banquet Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White
Kde koupit:
obchody Banquet Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White
Kompletní specifikace:
popis Banquet Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White
Český návod:
návod Banquet Zapékací forma kulatá 11×8,5cm Culinaria White

Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l?

Termoska s pumpou Culinaria typ puntíky Termoska Culinaria je vybavena pumpou, kterou dávkujete svůj nápoj. Ten je uchován ve skleněné vložce uvnitř termosky a zajišťuje dlouhodobě stálou teplotu nápoje. Má výborné izolační vlastnosti jak pro nápoj teplý, tak i studený. Před samotným naplněním zvoleného nápoje doporučujeme nejdříve termosku naplnit vodou studenou nebo horkou podle vámi požadované teploty vlastního nápoje. Zvýšíte tím účinnost a dlouhodobost teploty v termosce. Termoska není určená pro nápoje sycené CO2. Teplotu udržuje speciální vložka, která je s křehkého skla a proto nikdy do lahve neházejte kostky ledu ani nemíchejte tvrdými předměty. Termoska též není určena k uchovávání mléčných pokrmů ani pokrmů pro kojence. Využití termosky: především pro přípravu většího množství… více informací

Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l
Kde koupit:
obchody Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l
Kompletní specifikace:
popis Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l
Český návod:
návod Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l

Banquet Poppy, OK 18 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Banquet Poppy, OK 18 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Banquet Poppy, OK 18 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Banquet Poppy, OK 18 ks?

Kompletní sada 18 dílů z kvalitního porcelánu pro každodenní stolování Elegantní jídelní souprava POPPY z bílého porcelánu s nádhernými rudými vlčími máky obsahuje 18 dílů – 6x dezertní talíř, 6x hluboký talíř a 6x mělký talíř. Souprava talířů je vhodná do myčky nádobí i mikrovlnné trouby. Parametry: Materiál: porcelán Počet dílů: 18 Průměr hlubokého talíře: 21, 5 cm Průměr mělkého talíře: 24 cm Průměr dezertního talíře: 19 cm Vhodné do mikrovlnné trouby: ano Vhodné do myčky nádobí: ano … více informací

Banquet Poppy, OK 18 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Banquet Poppy, OK 18 ks
Kde koupit:
obchody Banquet Poppy, OK 18 ks
Kompletní specifikace:
popis Banquet Poppy, OK 18 ks
Český návod:
návod Banquet Poppy, OK 18 ks

Banquet pekáč s keramickým povrchem GOURMET CERAMIA 40×25 cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Banquet pekáč s keramickým povrchem GOURMET CERAMIA 40×25 cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Banquet pekáč s keramickým povrchem GOURMET CERAMIA 40×25 cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Banquet pekáč s keramickým povrchem GOURMET CERAMIA 40×25 cm?

Pekáč GOURMET Ceramia 40 x 25 x 11 cm se skleněnou poklicí a aroma knobem, 2vrstvá keramická povrchová úprava v krémové barvě, tělo a úchyty perleťově hnědé. Max.provozní teplota pro pekáč 380 st.C, pro skleněnou poklici 240 st.C. Aroma knob zajišťuje v době pečení přísun aromatických olejů a koření prostřednictvím štěrbinového otvoru. Délka (cm): 40 Indukce: Ne Materiál poklice: Sklo Materiál: Hliník s nepřilnavým keramickým povrchem Myčka: Ano Objem (l): 8 Šířka (cm): 25 Tloušťka stěny (mm): 1,7 Výška (cm): 11 Tloušťka dna (mm): 4,5 Hmotnost netto (kg): 1,58 Elektrika: Ano Sklokeramika: Ano Barva: Perleťově hnědá / vnitřní krémová Plyn: Ano … více informací

Banquet pekáč s keramickým povrchem GOURMET CERAMIA 40×25 cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Banquet pekáč s keramickým povrchem GOURMET CERAMIA 40×25 cm
Kde koupit:
obchody Banquet pekáč s keramickým povrchem GOURMET CERAMIA 40×25 cm
Kompletní specifikace:
popis Banquet pekáč s keramickým povrchem GOURMET CERAMIA 40×25 cm
Český návod:
návod Banquet pekáč s keramickým povrchem GOURMET CERAMIA 40×25 cm

Banquet pekáč hranatý 42cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Banquet pekáč hranatý 42cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Banquet pekáč hranatý 42cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Banquet pekáč hranatý 42cm?

Druh nádobí: pekáč Vnější povrch: smalt Použití nádobí: elektrika; trouba Pekáč hranatý 42cm Pekáč hranatý 42cm BANQUET Vhodné do myčky nádobí Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.910 Výška (cm): 5.50 Šířka (cm): 29.50 Hloubka (cm): 42.00 EAN: 8591022283516 Záruční doba: 24 měsíců … více informací

Banquet pekáč hranatý 42cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Banquet pekáč hranatý 42cm
Kde koupit:
obchody Banquet pekáč hranatý 42cm
Kompletní specifikace:
popis Banquet pekáč hranatý 42cm
Český návod:
návod Banquet pekáč hranatý 42cm

Banquet Pečící forma na bábovku 22×10 cm Gourmet Ceramia recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Banquet Pečící forma na bábovku 22×10 cm Gourmet Ceramia a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Banquet Pečící forma na bábovku 22×10 cm Gourmet Ceramia před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Banquet Pečící forma na bábovku 22×10 cm Gourmet Ceramia?

Usnadněte si pečení vaší oblíbené bábovky s formou na bábovku GOURMET CERAMIA BANQUET Barva: vnější barva je zlato- hnědá a vnitřní barva je smetanovo-krémová Rozměry: 22 x 10 cm Materiál: karbonová ocel Horní průměr: 22 cm Tloušťka stěny: 0,5 cm Váha netto: 0,314 kg Váha brutto: 0,314 kg Výška formy: 10 cm Celková výška: 12 cm Antiadhézní vlastnosti Vysoce odolný Nepřilnavý povrch XYNFLON Nezbytný pomocník do domácnosti Usnadněte si pečení vaší oblíbené bábovky s formou na bábovku GOCURMET CERAMIA BANQUET. Skvělý pomocník do každé domácnosti. Moderní vzhled formy. Forma má nepřilnavý povrch. Materiál formy je karbonová ocel. Pečení bábovky bude radost, nebudete řešit, zda se vám povede vyklopit. Rozměr 22 x 10 cm. … více informací

Banquet Pečící forma na bábovku 22×10 cm Gourmet Ceramia důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Banquet Pečící forma na bábovku 22×10 cm Gourmet Ceramia
Kde koupit:
obchody Banquet Pečící forma na bábovku 22×10 cm Gourmet Ceramia
Kompletní specifikace:
popis Banquet Pečící forma na bábovku 22×10 cm Gourmet Ceramia
Český návod:
návod Banquet Pečící forma na bábovku 22×10 cm Gourmet Ceramia

Banquet Onion 18 ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Banquet Onion 18 ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Banquet Onion 18 ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Banquet Onion 18 ks?

S tradičním dekorem Jídelní souprava 18 ks talířů ONION s tradičním dekorem cibuláku je vyrobena z kvalitního porcelánu. Sada talířů obsahuje 6x dezertní talíř, 6x hluboký talíř a 6x mělký talíř. Talíře lze použít do mikrovlnné trouby a mýt v myčce na nádobí. Parametry: Materiál: porcelán Průměr hlubokého talíře: 21, 5 cm Průměr mělkého talíře: 24 cm Průměr dezertního talíře: 19 cm Vhodné do mikrovlnné trouby: ano Vhodné do myčky nádobí: ano … více informací

Banquet Onion 18 ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Banquet Onion 18 ks
Kde koupit:
obchody Banquet Onion 18 ks
Kompletní specifikace:
popis Banquet Onion 18 ks
Český návod:
návod Banquet Onion 18 ks