Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l?

Termoska s pumpou Culinaria typ puntíky Termoska Culinaria je vybavena pumpou, kterou dávkujete svůj nápoj. Ten je uchován ve skleněné vložce uvnitř termosky a zajišťuje dlouhodobě stálou teplotu nápoje. Má výborné izolační vlastnosti jak pro nápoj teplý, tak i studený. Před samotným naplněním zvoleného nápoje doporučujeme nejdříve termosku naplnit vodou studenou nebo horkou podle vámi požadované teploty vlastního nápoje. Zvýšíte tím účinnost a dlouhodobost teploty v termosce. Termoska není určená pro nápoje sycené CO2. Teplotu udržuje speciální vložka, která je s křehkého skla a proto nikdy do lahve neházejte kostky ledu ani nemíchejte tvrdými předměty. Termoska též není určena k uchovávání mléčných pokrmů ani pokrmů pro kojence. Využití termosky: především pro přípravu většího množství… více informací

Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l
Kde koupit:
obchody Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l
Kompletní specifikace:
popis Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l
Český návod:
návod Banquet termoska s pumpou Culinaria dekor puntíky OK 1,9l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná