Bazénový výměník SECESPOL B 45 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bazénový výměník SECESPOL B 45 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bazénový výměník SECESPOL B 45 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bazénový výměník SECESPOL B 45?

Charakteristika Výměníky tepla řady B se uplatní nejen v zařízeních určených pro ohřev bazénové vody klasickým zdrojem vytápění, ale také v solárních systémech nebo v okruzích s tepelným čerpadlem. Jsou samozřejmě také vhodné jako výměníky pro solární zařízení pro přitápění a ohřev TUV. Výměníky jsou celosvařované, nerozebíratelné. Teplosměnnou plochu tvoří svazek přímých šroubovicově vrubovaných trubek. Vrubování uvnitř trubek rozbíjí laminární mezní vrstvu podél stěny, což má příznivý vliv na kvalitu sdílení tepla. Použitý materiál zaručuje zachování všech hygienických požadavků na kvalitu vody. Výměníky řady B jsou schopné pokrýt energetické nároky na ohřev bazénů v rozmezí výkonu od 10 do téměř 300 kW. Materiály Nerezová ocel WNR 1.4404 (AISI 316L) Použití Zařízení určená pro ohřev… více informací

Bazénový výměník SECESPOL B 45 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bazénový výměník SECESPOL B 45
Kde koupit:
obchody Bazénový výměník SECESPOL B 45
Kompletní specifikace:
popis Bazénový výměník SECESPOL B 45
Český návod:
návod Bazénový výměník SECESPOL B 45

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná