BAZENY-OBCHOD Bazénová hadice 40 mm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BAZENY-OBCHOD Bazénová hadice 40 mm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BAZENY-OBCHOD Bazénová hadice 40 mm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BAZENY-OBCHOD Bazénová hadice 40 mm?

Černá bazénová hadice o průměru 40 mm Bazénová flexibilní trubka v provedení SOLAR s UV stabilzací pro solární systém NEO-FIP. Hadice je dělitelná po 0,5 m. Na koncích hadice jsou nátrubky cca 10 cm dlouhé s vnějším průměrem 40 mm. Nátrubky jsou z důvodu, aby pronikly do instalačních kolen, které jsou součástí sady na připojení. Tuto velmi kvalitní bazénovou hadici doporučujeme použít při napojení všech druhů solárních absorbérů (kolektorů) pro solární ohřev bazénové vody a to zejména proto, že odolává UV záření a vysokým teplotám. Černý povrch hadice navíc vysoce absorbuje energii ze slunečního záření Vlastnosti: UV stabilizováno se zárukou 10ti let Tepelná odolnost: -40C / + 105C materiál: PP + UV stabilizovaná Jedná se o výrobu z Německa. Cena je uvedená za 1 díl (po 0,5 m) … více informací

BAZENY-OBCHOD Bazénová hadice 40 mm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BAZENY-OBCHOD Bazénová hadice 40 mm
Kde koupit:
obchody BAZENY-OBCHOD Bazénová hadice 40 mm
Kompletní specifikace:
popis BAZENY-OBCHOD Bazénová hadice 40 mm
Český návod:
návod BAZENY-OBCHOD Bazénová hadice 40 mm

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná