BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass?

BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass Popis: Profesionální sada 11 ks nářadí, se vším potřebným pro grilování i následnou údržbu grilu. V sadě se nachází obracečka s precizně zabroušenou hranou vybavená zoubkovaným ostřím, otvírákem zátek a otvory pro odtok. Kleště, speciálně tvarované pro jistý úchop nejrůznějších pokrmů, kartáč pro údržbu grilu, kdy samotná kartáčová část je z mosazi. Nepostradatelnou částí grilovcího nářadí je i dvouzubá vidlička, štětec se štětinami z nylonu, pro potírání, či mašlování pokrmů, porcovací nůž a 4x grilovací jehlice s hroty broušenými do špičky. Veškeré nářadí je kvalitně zpracováno z nerezové oceli, není nijak zbytečně tvarováno, což významně usnadňuje čištění. Rukojeti jednotlivých nástrojů jsou kruhového průřezu a výborně… více informací

BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass
Kde koupit:
obchody BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass
Kompletní specifikace:
popis BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass
Český návod:
návod BBQ Grilovací nářadí sada 11ks nerez, Alu kufřík XC-80025 Compass

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná