BESTWAY 54112 Lay-Z-Spa Vegas recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BESTWAY 54112 Lay-Z-Spa Vegas a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BESTWAY 54112 Lay-Z-Spa Vegas před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BESTWAY 54112 Lay-Z-Spa Vegas?

Vířivý bazén Lay-Z-Spa Vegas Rozbalíte, pomocí hlavní ovládací jednotky jednoduše nafouknete, napustíte vodou a už si jen užíváte relaxační a masážní proudění tisíců bublinek. Relaxace celý rok! Vířivý bazén je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely, netradiční oslavy a neformální setkání a jednání. Je zkonstruován pro celoroční použití. Hlavní ovládací jednotka zajišťuje všechny provozní funkce vířivého bazénu a to výkonnou kartušovou filtraci, průtokový digitálně nastavitelný ohřev až do 40°C, vzduchový kompresor pro nafouknutí a následné zásobování masážních vzduchových trysek. Vířivý bazén s vyhříváním – technické údaje: – kapacita bazénu 4 až 6 osob vodní kapacita 848 litrů velikost po nafouknutí 196 x 61 cm výkonný filtrační systém… více informací

BESTWAY 54112 Lay-Z-Spa Vegas důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BESTWAY 54112 Lay-Z-Spa Vegas
Kde koupit:
obchody BESTWAY 54112 Lay-Z-Spa Vegas
Kompletní specifikace:
popis BESTWAY 54112 Lay-Z-Spa Vegas
Český návod:
návod BESTWAY 54112 Lay-Z-Spa Vegas

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná