BESTWAY 54148 Lay-Z-Spa Paris recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BESTWAY 54148 Lay-Z-Spa Paris a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BESTWAY 54148 Lay-Z-Spa Paris před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BESTWAY 54148 Lay-Z-Spa Paris?

Vířivý bazén s vyhříváním Bestway Paris Luxusní vířivka Lay-Z-Spa PARIS typ 54148 s relaxačním LED podsvětlením. Může se rozložit na zahradě, terase anebo v koupelně. Konstrukce I-Beam je vyrobena z 87 podélných profilů, které spojují vnější stranu s vnitřní. To zajišťuje tvrdost a vytrvalost výrobku a zároveň komfort a pohodlí. Konstrukce si udrží svůj tvar bez ohledu na to, kolikrát již byla nafouknutá a vyfouknutá. Vířivý bazén zajistí nezapomenutelné chvíle relaxu v pohodlí vašeho domova. Vlastnosti: – masážní systém – systém rychlého ohřevu vody – kompletní filtrace vody – ovládací panel – ovládání – rychlé nafouknutí – měkké dno tlumící náraz – kryt s termo vzdušnou komorou Ovládaní: – LED podsvětlení – tlačítko zapnout/vypnout – dva… více informací

BESTWAY 54148 Lay-Z-Spa Paris důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BESTWAY 54148 Lay-Z-Spa Paris
Kde koupit:
obchody BESTWAY 54148 Lay-Z-Spa Paris
Kompletní specifikace:
popis BESTWAY 54148 Lay-Z-Spa Paris
Český návod:
návod BESTWAY 54148 Lay-Z-Spa Paris

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná