BESTWAY 54138 Lay-Z-Spa Hawaii HydroJet Pro recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BESTWAY 54138 Lay-Z-Spa Hawaii HydroJet Pro a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BESTWAY 54138 Lay-Z-Spa Hawaii HydroJet Pro před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BESTWAY 54138 Lay-Z-Spa Hawaii HydroJet Pro?

Vířivý bazén s vyhříváním Hawai Hydrojet Vířivý bazén Hawai Hydrojet je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely, netradiční oslavy a neformální setkání a jednání. Relaxujte s rodinou, relaxujte s přátely!Vířivý bazén Hawai Hydrojet je určen zejména pro lidi, kteří mají rádi prostor a chtějí efektivně zaplnit roh terasy nebo zahrady. Design vířivého bazénu Hawai je v moderní v černošedé kovové barvě a je zkonstruován pro celoroční použití. Hlavní ovládací jednotka zajišťuje všechny provozní funkce vířivého bazénu a to výkonnou kartušovou filtraci, průtokový digitálně nastavitelný ohřev až do 40°C, vzduchový kompresor pro nafouknutí a následné zásobování vzduchových a masážních trysek. Vířivý bazén Hawai Hydrojet – technické údaje: kapacita bazénu… více informací

BESTWAY 54138 Lay-Z-Spa Hawaii HydroJet Pro důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BESTWAY 54138 Lay-Z-Spa Hawaii HydroJet Pro
Kde koupit:
obchody BESTWAY 54138 Lay-Z-Spa Hawaii HydroJet Pro
Kompletní specifikace:
popis BESTWAY 54138 Lay-Z-Spa Hawaii HydroJet Pro
Český návod:
návod BESTWAY 54138 Lay-Z-Spa Hawaii HydroJet Pro

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná