Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí?

Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí
Kde koupit:
obchody Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí
Kompletní specifikace:
popis Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí
Český návod:
návod Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí

Biolit Kids elektrický odpařovač s tekutou náplní hubí komáry. Je určený pro použití v dětských pokojích a místech, kde se vyskytují děti.
Provedení el. odpařovače zabraňuje díky pojistce těm nejmenším v šroubování náplně. Zároveň vysoce hořká přísada zabraňuje případnému nežádoucímu olizování náplně dětmi či domácími zvířaty.
Hajánek nabízí účinnou ochranu po 45 nocí po 8 hodinách.

Návod k použití: El. odpařovač je určen pro připojení do el. sítě o napětí 220 V. Odšroubujte uzávěr z tekuté náplně a zašroubujte ji do el. odpařovače. Zasuňte odpařovač do zásuvky – lahvička musí zůstat ve svislé poloze, což umožňuje otočná hlava s kolíky. Po několika minutách komáři přestávají bodat, později jsou usmrceni. Doporučené je použití při otevřených oknech, kdy přípravek brání nalétávání… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná