Biolit Plus Elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám 30 nocí strojek + náplň 31 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit Plus Elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám 30 nocí strojek + náplň 31 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit Plus Elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám 30 nocí strojek + náplň 31 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit Plus Elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám 30 nocí strojek + náplň 31 ml?

Biolit Plus Elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám 30 nocí strojek + náplň 31 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit Plus Elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám 30 nocí strojek + náplň 31 ml
Kde koupit:
obchody Biolit Plus Elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám 30 nocí strojek + náplň 31 ml
Kompletní specifikace:
popis Biolit Plus Elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám 30 nocí strojek + náplň 31 ml
Český návod:
návod Biolit Plus Elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám 30 nocí strojek + náplň 31 ml

Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly, insekticid chrání proti komárům a mouchám až 30 dní/nocí x 8 hodin. Proti komárům ochrání místnost do 34 m?. Proti mouchám ochrání místnost do 20 m?.
Zabíjí komáry skryté za závěsy, pod stoly a v nepřístupných rozích. Zabíjí i komáry, které nevidíte. Ochrání místnost až do 34 m?.

Obsahuje: destiláty (ropné), hydrogenované střední, destiláty (ropné), hydrogenované lehké, citronelový olej.
Účinná látka: 0,88 g transfluthrinu ve 100 g přípravku.
Návod pro použití: odstraňte uzávěr (zmáčknout a vyšroubovat). Náplň zašroubujte do el. odpařovače. Otočte zástrčkou tak, aby náplň byla ve svislé poloze. Zasuňte el. odpařovač do odpovídající zásuvky, až se rozsvítí kontrolní dioda. Když je náplň prázdná, odpojte odpařovač od el. sítě a… více informací

Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml?

Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml
Kde koupit:
obchody Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml
Kompletní specifikace:
popis Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml
Český návod:
návod Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml

Biolit Kids elektrický odpařovač s tekutou náplní hubí komáry. Je určený pro použití v dětských pokojích a místech, kde se vyskytují děti. Provedení el. odpařovače zabraňuje díky pojistce těm nejmenším v šroubování náplně. Zároveň vysoce hořká přísada zabraňuje případnému nežádoucímu olizování náplně dětmi či domácími zvířaty. Nabízí účinnou ochranu po 45 nocí po 8 hodinách. Návod k použití: El. odpařovač je určen pro připojení do el. sítě o napětí 220 V. Odšroubujte uzávěr z tekuté náplně a zašroubujte ji do el. odpařovače. Zasuňte odpařovač do zásuvky – lahvička musí zůstat ve svislé poloze, což umožňuje otočná hlava s kolíky. Po několika minutách komáři přestávají bodat, později jsou usmrceni. Doporučené je použití při otevřených oknech, kdy přípravek brání nalétávání komárů do… více informací

Biolit protikomárům elektronicka tekutá náhradbí náplň 46 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit protikomárům elektronicka tekutá náhradbí náplň 46 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit protikomárům elektronicka tekutá náhradbí náplň 46 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit protikomárům elektronicka tekutá náhradbí náplň 46 ml?

Biolit protikomárům elektronicka tekutá náhradbí náplň 46 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit protikomárům elektronicka tekutá náhradbí náplň 46 ml
Kde koupit:
obchody Biolit protikomárům elektronicka tekutá náhradbí náplň 46 ml
Kompletní specifikace:
popis Biolit protikomárům elektronicka tekutá náhradbí náplň 46 ml
Český návod:
návod Biolit protikomárům elektronicka tekutá náhradbí náplň 46 ml

Bioloit náhradní náplň do elektrického odpařovače, která Vás ochrání po dobu 60 nocí.
více informací

Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí?

Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí
Kde koupit:
obchody Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí
Kompletní specifikace:
popis Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí
Český návod:
návod Biolit elektrický odpařovač KIDS 35ml, 45 nocí

Biolit Kids elektrický odpařovač s tekutou náplní hubí komáry. Je určený pro použití v dětských pokojích a místech, kde se vyskytují děti.
Provedení el. odpařovače zabraňuje díky pojistce těm nejmenším v šroubování náplně. Zároveň vysoce hořká přísada zabraňuje případnému nežádoucímu olizování náplně dětmi či domácími zvířaty.
Hajánek nabízí účinnou ochranu po 45 nocí po 8 hodinách.

Návod k použití: El. odpařovač je určen pro připojení do el. sítě o napětí 220 V. Odšroubujte uzávěr z tekuté náplně a zašroubujte ji do el. odpařovače. Zasuňte odpařovač do zásuvky – lahvička musí zůstat ve svislé poloze, což umožňuje otočná hlava s kolíky. Po několika minutách komáři přestávají bodat, později jsou usmrceni. Doporučené je použití při otevřených oknech, kdy přípravek brání nalétávání… více informací

Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml?

Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml
Kde koupit:
obchody Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml
Kompletní specifikace:
popis Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml
Český návod:
návod Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml

Biolit Kids elektrický odpařovač s tekutou náplní hubí komáry. Je určený pro použití v dětských pokojích a místech, kde se vyskytují děti. Provedení el. odpařovače zabraňuje díky pojistce těm nejmenším v šroubování náplně. Zároveň vysoce hořká přísada zabraňuje případnému nežádoucímu olizování náplně dětmi či domácími zvířaty.
Nabízí účinnou ochranu po 45 nocí po 8 hodinách.

Návod k použití: El. odpařovač je určen pro připojení do el. sítě o napětí 220 V. Odšroubujte uzávěr z tekuté náplně a zašroubujte ji do el. odpařovače. Zasuňte odpařovač do zásuvky – lahvička musí zůstat ve svislé poloze, což umožňuje otočná hlava s kolíky. Po několika minutách komáři přestávají bodat, později jsou usmrceni. Doporučené je použití při otevřených oknech, kdy přípravek brání nalétávání komárů do… více informací

Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám náhradní náplň 30 nocí 31 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám náhradní náplň 30 nocí 31 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám náhradní náplň 30 nocí 31 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám náhradní náplň 30 nocí 31 ml?

Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám náhradní náplň 30 nocí 31 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám náhradní náplň 30 nocí 31 ml
Kde koupit:
obchody Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám náhradní náplň 30 nocí 31 ml
Kompletní specifikace:
popis Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám náhradní náplň 30 nocí 31 ml
Český návod:
návod Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly proti komárům a mouchám náhradní náplň 30 nocí 31 ml

Biolit Plus elektrický odpařovač s vůní citronelly, insekticid chrání proti komárům a mouchám až 30 dní/nocí x 8 hodin. Proti komárům ochrání místnost do 34 m?. Proti mouchám ochrání místnost do 20 m?.
Zabíjí komáry skryté za závěsy, pod stoly a v nepřístupných rozích. Zabíjí i komáry, které nevidíte. Ochrání místnost až do 34 m?.

Obsahuje: destiláty (ropné), hydrogenované střední, destiláty (ropné), hydrogenované lehké, citronelový olej.
Účinná látka: 0,88 g transfluthrinu ve 100 g přípravku.
Návod pro použití: odstraňte uzávěr (zmáčknout a vyšroubovat). Náplň zašroubujte do el. odpařovače. Otočte zástrčkou tak, aby náplň byla ve svislé poloze. Zasuňte el. odpařovač do odpovídající zásuvky, až se rozsvítí kontrolní dioda. Když je náplň prázdná, odpojte odpařovač od el. sítě a… více informací

Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí?

Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí
Kde koupit:
obchody Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí
Kompletní specifikace:
popis Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí
Český návod:
návod Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí

Biolit elektrický odpařovač s tekutou náplní proti komárům 60 nocí – 5501 1) Elektrický odpařovač s tekutou náplní na 60 nocí hubí a odpuzuje komáry, pakomáry a jiný malý hmyz. Ochrání Vás před nepříjemným hmyzem nejméně po dobu 60 nocí. Kombinovaný odpařovač lze použít i pro vyměnitelné polštářky. Používá se především v ložnicích a jiných obytných místnostech. 2) Elektrický odpařovač se suchou náplní je určený na ochranu proti komárům v domácnostech, při kempování v přírodě, při zahradním grilování, při cestování (v zemích, kde je např. jiný typ el. zdířky, či nemožnost použití el. sítě).

Návod k použití: Vyjměte náplň z ochranné fólie a vložte ji do el. odpařovače. Přiložené tužkové baterie vložte do el. odpařovače. Zapnutím knoflíku na boční straně strojku jej uvedete do provozu…. více informací

Biolit elektrický odpařovač s časovačem k hubení komárů 45nocí recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit elektrický odpařovač s časovačem k hubení komárů 45nocí a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit elektrický odpařovač s časovačem k hubení komárů 45nocí před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit elektrický odpařovač s časovačem k hubení komárů 45nocí?

Biolit elektrický odpařovač s časovačem k hubení komárů 45nocí důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit elektrický odpařovač s časovačem k hubení komárů 45nocí
Kde koupit:
obchody Biolit elektrický odpařovač s časovačem k hubení komárů 45nocí
Kompletní specifikace:
popis Biolit elektrický odpařovač s časovačem k hubení komárů 45nocí
Český návod:
návod Biolit elektrický odpařovač s časovačem k hubení komárů 45nocí

Popis produktu
Odpařovač je určen pro připojení do el. sítě o napětí 220 V. Strojek se po zapnutí automaticky vypne po 8 hod. Po několika minutách komáři přestávají bodat, později jsou usmrceni. Při otevřených oknech přípravek brání nalétávání komárů do místnosti. Náplň je určena pro místnosti o velikosti 30 m2.
Další informace
Č. zboží 5503
EAN 8590005008191
Balení 12
Hmotnost 135
Šířka 95
Výška 115
Hloubka 65
více informací