Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml?

Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml
Kde koupit:
obchody Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml
Kompletní specifikace:
popis Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml
Český návod:
návod Biolit Kids Elektrický odpařovač proti komárům 35 ml

Biolit Kids elektrický odpařovač s tekutou náplní hubí komáry. Je určený pro použití v dětských pokojích a místech, kde se vyskytují děti. Provedení el. odpařovače zabraňuje díky pojistce těm nejmenším v šroubování náplně. Zároveň vysoce hořká přísada zabraňuje případnému nežádoucímu olizování náplně dětmi či domácími zvířaty.
Nabízí účinnou ochranu po 45 nocí po 8 hodinách.

Návod k použití: El. odpařovač je určen pro připojení do el. sítě o napětí 220 V. Odšroubujte uzávěr z tekuté náplně a zašroubujte ji do el. odpařovače. Zasuňte odpařovač do zásuvky – lahvička musí zůstat ve svislé poloze, což umožňuje otočná hlava s kolíky. Po několika minutách komáři přestávají bodat, později jsou usmrceni. Doporučené je použití při otevřených oknech, kdy přípravek brání nalétávání komárů do… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná