Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml?

Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml
Kde koupit:
obchody Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml
Kompletní specifikace:
popis Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml
Český návod:
návod Biolit proti komárům elektrická tekutá náplň kids hajánek 35 ml

Biolit Kids elektrický odpařovač s tekutou náplní hubí komáry. Je určený pro použití v dětských pokojích a místech, kde se vyskytují děti. Provedení el. odpařovače zabraňuje díky pojistce těm nejmenším v šroubování náplně. Zároveň vysoce hořká přísada zabraňuje případnému nežádoucímu olizování náplně dětmi či domácími zvířaty. Nabízí účinnou ochranu po 45 nocí po 8 hodinách. Návod k použití: El. odpařovač je určen pro připojení do el. sítě o napětí 220 V. Odšroubujte uzávěr z tekuté náplně a zašroubujte ji do el. odpařovače. Zasuňte odpařovač do zásuvky – lahvička musí zůstat ve svislé poloze, což umožňuje otočná hlava s kolíky. Po několika minutách komáři přestávají bodat, později jsou usmrceni. Doporučené je použití při otevřených oknech, kdy přípravek brání nalétávání komárů do… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná