BIOMAC Classic A1 pelety 15 Kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIOMAC Classic A1 pelety 15 Kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIOMAC Classic A1 pelety 15 Kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIOMAC Classic A1 pelety 15 Kg?

Surovina: Čisté suché hoblovačky z měkkého dřeva. Popis: Jsou to granule o Ø 6 mm, délky cca l0 ÷ 20 mm jsou charakteristické polosvětlou barvou smrkového dřeva, vysokou výhřevností, velmi nízkým obsahem popele a velkým slisováním, které prodlužuje dobu hoření. Určení: Pro speciální krby a kotle ústředního topení s automatickým přikládáním a regulací teploty, jež lze použít stejně pohodlně jako topení plynem nebo elektřinou. Použití: Nasypat do zásobníku paliva, skladovat v suchu! Tyto pelety se spalují ve všech peletovacích topeništích, které nemají automatické vyhrnování popele. Poznámka: Drobné rozdíly v barevných odstínech výrobků nemají vliv na kvalitu a výhřevnost produktů. Rozdílnost je dána technologickými možnostmi výroby a vlastnostmi vstupních surovin. Balení: 15 Kg … více informací

BIOMAC Classic A1 pelety 15 Kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIOMAC Classic A1 pelety 15 Kg
Kde koupit:
obchody BIOMAC Classic A1 pelety 15 Kg
Kompletní specifikace:
popis BIOMAC Classic A1 pelety 15 Kg
Český návod:
návod BIOMAC Classic A1 pelety 15 Kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná