BIOMAC ENERGO HARD dřevěné brikety Pleta 1000 Kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIOMAC ENERGO HARD dřevěné brikety Pleta 1000 Kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIOMAC ENERGO HARD dřevěné brikety Pleta 1000 Kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIOMAC ENERGO HARD dřevěné brikety Pleta 1000 Kg?

Surovina: Čiste katrové piliny z tvrdého dřeva (dub, buk). Popis: Jsou charakteristické tmavou barvou tvrdého dřeva a velkým slisováním, které v kombinaci s tvrdým dřevem dáva delší dobu hoření a žhnutí. Určení: Pro dlouhodobé udržení stabilní pokojové teploty (plné brikety déle hoří a tvrdé dřevo prodlužuje dobu žhnutí). Vhodné do všech druhů topenišť. Použití: Dle potřeby nalámat na menší kusy, topeniště zaplňovat cca do 1/2 (při hoření zvětšují objem), skladovat v suchu! Poznámka: Drobné rozdíly v barevných odstínech výrobků nemají vliv na kvalitu a výhřevnost produktů. Rozdílnost je dána technologickými možnostmi výroby a vlastnostmi vstupních surovin. DOPRAVA – UPOZORNĚNÍ Toto zboží je možné objednat: pro osobní odběr v Hořicích doprava v Hořicích zdarma, ostatní: 8 Kč/km… více informací

BIOMAC ENERGO HARD dřevěné brikety Pleta 1000 Kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIOMAC ENERGO HARD dřevěné brikety Pleta 1000 Kg
Kde koupit:
obchody BIOMAC ENERGO HARD dřevěné brikety Pleta 1000 Kg
Kompletní specifikace:
popis BIOMAC ENERGO HARD dřevěné brikety Pleta 1000 Kg
Český návod:
návod BIOMAC ENERGO HARD dřevěné brikety Pleta 1000 Kg

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná