Bioveta BIOKILL ins. zásobní balení 5 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bioveta BIOKILL ins. zásobní balení 5 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bioveta BIOKILL ins. zásobní balení 5 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bioveta BIOKILL ins. zásobní balení 5 l?

Bioveta Biokill, náhradní náplň 5 l (nejúčinější přípravek určený na ošetření prostředí a pelechů domácích zvířat) Vysoce účinný přípravek na hubení ektoparazitů v okolí domácích zvířat Jedná se o netoxický, antiparazitický a insekticidní přípravek s dlouhodobým účinkem ve spreji. Je zcela bezpečný pro lidi i zvířata (toxický pouze pro ryby, plazy a kočky). Může být použit v domácnostech, zdravotnických zařízeních, potravinářských provozovnách, společenských zařízeních a dalších.. Je určen proti švábům, rusům, mouchám, komárům, štěnicím, blechám, molům šatním, mravencům, vosám, rybenkám, roztočům, škůdcům potravin a tkanin. Nestříkejte na zvířata! Sprej je určen k ošetření prostředí! Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí! Přípravek se nesmí dostat do přímého kontaktu s… více informací

Bioveta BIOKILL ins. zásobní balení 5 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bioveta BIOKILL ins. zásobní balení 5 l
Kde koupit:
obchody Bioveta BIOKILL ins. zásobní balení 5 l
Kompletní specifikace:
popis Bioveta BIOKILL ins. zásobní balení 5 l
Český návod:
návod Bioveta BIOKILL ins. zásobní balení 5 l

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná