BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka?

Třísky z dřeva švestky jsou určené pro uzení a grilování různých druhů masa, ryb a drůbeže. Dřevo je bez impregnačních a konzervačních přísad, má ideální vlhkost – obsahuje méně než 11 % vody. Dřevo skladujeme na suchém a chladném místě. Použití při uzení: podle typu udírny dřevo vložíme nad topeniště nebo ho rozložíme kolem rozžhavených uhlíků. Nikdy ho nepokládáme přímo na zdroj tepla, protože by začalo okamžitě hořet. Použití při grilování: kolem rozžhavených uhlíků rozložíme přibližně 2 centimetry silnou vrstvu třísek, a pokud má gril víko, uzavřeme ho. Dřevo nepokládáme přímo na uhlíky, začalo by okamžitě hořet. … více informací

BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka
Kde koupit:
obchody BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka
Kompletní specifikace:
popis BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka
Český návod:
návod BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná