Blade Inductrix FPV RTF Mód 2 – BLH8500 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Blade Inductrix FPV RTF Mód 2 – BLH8500 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Blade Inductrix FPV RTF Mód 2 – BLH8500 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Blade Inductrix FPV RTF Mód 2 – BLH8500?

Blade Inductrix FPV RTF Mód 2 – BLH8500 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Blade Inductrix FPV RTF Mód 2 – BLH8500
Kde koupit:
obchody Blade Inductrix FPV RTF Mód 2 – BLH8500
Kompletní specifikace:
popis Blade Inductrix FPV RTF Mód 2 – BLH8500
Český návod:
návod Blade Inductrix FPV RTF Mód 2 – BLH8500

Obsah balení
Sestavená hotová kvadrokoptéra Blade Inductrix FPV s integrovanou kamerou s FPV vysílačem, vysílač Blade® MLP4 DSMX® 2.4GHz v módu 2 ( plyn na levé ruce), LiPol baterie E-flite® 200mAh 1S 3,7V, 4 × AA baterie vysílače, monitor FPV s příslušenstvím, USB nabíječ LiPol baterie a pro monitor, manuál.
Charakteristika
Oblíbený mikro dron Blade Inductrix s technologií SAFE a nainstalovanou kamerou a vysílačem FPV. Kompaktní konstrukce, odolnost proti bočnímu nárazu, zvýšená účinnost vrtulí a nižší hladina hluku. Obsažen 4,3″ FPV monitor, LiPol 200mAh a USB nabíječ.
Díky kapesní velikosti můžete vzít Inductrix sebou a létat kdykoli budete chtít. Čtyři speciálně vyladěné pohonné jednotky s vrtulemi v prstenci jsou při provozu bezpečné a svému okolí neublíží. Osvětlení LED diodami… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná