Bros insekticidní lampa proti hmyzu recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bros insekticidní lampa proti hmyzu a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bros insekticidní lampa proti hmyzu před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bros insekticidní lampa proti hmyzu?

Bros insekticidní lampa proti hmyzu důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bros insekticidní lampa proti hmyzu
Kde koupit:
obchody Bros insekticidní lampa proti hmyzu
Kompletní specifikace:
popis Bros insekticidní lampa proti hmyzu
Český návod:
návod Bros insekticidní lampa proti hmyzu

Elektrický lapač hmyzu Bros
Lampa proti hmyzu účinně chrání místnosti proti létajícímu hmyzu.
Přístroj je ideální do místností, domů, zahradních altánů a menších hospodářských stavení. Použití speciálního zdroje světla a síťky je zárukou účinnosti. Vyzařované UV záření odpovídající vlnové délky je zcela neškodné pro člověka a domácí zvířata. Zcela izolovaný kryt z plastu garantuje bezpečné a dlouhodobé používání lampy.
Návod k obsluze:
Před použitím se seznamte s návodem připojeným k obalu. Pro zajištění maximální účinnosti doporučujeme pověšení lampy ve výšce 1,80 – 2 m mimo jiné zdroje světla. Hmyz přitahovaný světlem příslušné vlnové délky je zneškodňován zářící síťkou a padá do zakrytého místa v dolní části lampy. Hmyz lze odstranit po odšroubování a jemném vysunutí zásobníku. Síťku… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná