Bros insekticidní lampa proti hmyzu recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bros insekticidní lampa proti hmyzu a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bros insekticidní lampa proti hmyzu před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bros insekticidní lampa proti hmyzu?

Bros insekticidní lampa proti hmyzu důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bros insekticidní lampa proti hmyzu
Kde koupit:
obchody Bros insekticidní lampa proti hmyzu
Kompletní specifikace:
popis Bros insekticidní lampa proti hmyzu
Český návod:
návod Bros insekticidní lampa proti hmyzu

Elektrický lapač hmyzu Bros
Lampa proti hmyzu účinně chrání místnosti proti létajícímu hmyzu.
Přístroj je ideální do místností, domů, zahradních altánů a menších hospodářských stavení. Použití speciálního zdroje světla a síťky je zárukou účinnosti. Vyzařované UV záření odpovídající vlnové délky je zcela neškodné pro člověka a domácí zvířata. Zcela izolovaný kryt z plastu garantuje bezpečné a dlouhodobé používání lampy.
Návod k obsluze:
Před použitím se seznamte s návodem připojeným k obalu. Pro zajištění maximální účinnosti doporučujeme pověšení lampy ve výšce 1,80 – 2 m mimo jiné zdroje světla. Hmyz přitahovaný světlem příslušné vlnové délky je zneškodňován zářící síťkou a padá do zakrytého místa v dolní části lampy. Hmyz lze odstranit po odšroubování a jemném vysunutí zásobníku. Síťku… více informací

Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g?

Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g
Kde koupit:
obchody Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g
Kompletní specifikace:
popis Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g
Český návod:
návod Nohel BROS Karbid granulovaný odpuzovač krtků 500 g

Granulovaný přípravek na odpuzování krtků je určen k ochraně zahrad, sportovních ploch apod. Balení: 500 g. Při styku s vlhkostí (např. v půdě) se uvolňuje zapáchající plyn, který má silné odpudivé účinky na krtky a jiné hlodavce.
Granulovaný prostředek určený k plašení krtků v areálech letišť, zemních hydrologicko-technických konstrukcí a sportovních objektů.
Návod k použití:
Najděte aktivní chodby krtka. Odhrňte zeminu z kopečků a umístěte 10-15 g prostředku do každé chodby. Otvor zlehka zakryjte zeminou, přičemž neničte chodbu. Postup opakujte denně, dokud se nepřestanou objevovat nové krtince. Přibližně po 3 dnech se počet nových krtinců viditelně sníží. Terény, v nichž byl prostředek aplikován, mohou být nadále používány.
Bezpečnostní opatření:
Přípravek používejte v souladu s návodem… více informací

Dýmovnice BROS proti krtkům 3ks recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dýmovnice BROS proti krtkům 3ks a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dýmovnice BROS proti krtkům 3ks před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dýmovnice BROS proti krtkům 3ks?

Dýmovnice BROS proti krtkům 3ks důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dýmovnice BROS proti krtkům 3ks
Kde koupit:
obchody Dýmovnice BROS proti krtkům 3ks
Kompletní specifikace:
popis Dýmovnice BROS proti krtkům 3ks
Český návod:
návod Dýmovnice BROS proti krtkům 3ks

Bros – dýmovnice na krtky 3ks
Prostředek proti krtkům s plynovým účinkem v podobě dýmovnice.
Obsah: aktivní látka – fosfid hlinitý – ři reakci hoření vzniká cca 50g/kg (5%), chlorečnan (V) draselný, Fosfid hlinitý se vlivem vlhkosti půdy rozkládá a vylučuje fosforovodík.
Přípravek začne působit ihned po aplikování. Postup v případě potřeby opakujte.
Doporučená dávka: 1 dýmovnice na 1 obývaný krtinec/chodbu.
Návod k použití:

Najděte aktivní chodby krtka. Odhrňte zeminu z krtinců.
Plamenem zapalte dýmovnic.
Dýmající ji vložte na připravené místo v krtinci nebo chodbě.
Otvor ucpěte chomáčem trávy a zasypte zeminou, přičmž nezničte chodbu.

více informací

Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g?

Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g
Kde koupit:
obchody Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g
Kompletní specifikace:
popis Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g
Český návod:
návod Rodenticid BROS granule na myši a potkany 7x20g

Pelety pro likvidaci myší uvnitř budov a likvidaci potkanů uvnitř i v okolí budov. Obsahují návnadu, která silně laká hlodavce a účinkuje již po prvním použití. Účinek zpožděný několik dní zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jedinců. Výrobek má mumifikující účinek a obsahuje látku, která zabraňuje náhodnému požití osob a zvířat. Výjimečně atraktivní pro hlodavce díky vůni zrn.

Návod k použití: umístěte pouze do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření a na místech, kde se vyskytují hlodavci: v blízkosti jejich nor/děr, oblastí krmení a chovu a na jejich stezkáh.
Myš domácí: použijte 60 g na každých 5-10 m. Potkan obecný: použijte 100 g na každých 5-10 m. Monitorujte nástrahové stanice a spotřebu nástrah, doplňte nástrahu a odstraňte mrtvé… více informací

Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g?

Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g
Kde koupit:
obchody Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g
Kompletní specifikace:
popis Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g
Český návod:
návod Rodenticid BROS zrno na myši a potkany 6x20g

Nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn. Pro hlodavce, které mají rádi zrní je velmi dobře stravitelná. Obsahuje látku, která brání náhodného požití lidmi a domácími zvířaty. Nástraha na bázi pečlivě vybraných chutných obilných zrn. Pro hlodavce, které mají rádi zrní je velmi dobře stravitelná. Obsahuje látku, která brání náhodného požití lidmi a domácími zvířaty. Účinná látka je bromadiolon – 0,0029 %. Dávkování: myš – 60 g na každých 5-10 m, potkan – 100 g na každých 5 – 10 m. Návod k použití: umístěte do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření a na místech, kde se vyskytují hlodavci.
více informací

Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g?

Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g
Kde koupit:
obchody Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g
Kompletní specifikace:
popis Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g
Český návod:
návod Rodenticid BROS parafínové bloky na myši a potkany 100g

Blok pro likvidaci myší uvnitř budov a likvidaci potkanů uvnitř i okolo budov. Obsahují návnadu, která silně laká hlodavce a účinkuje již po prvním použití. Účinek zpožděný několik dní zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jiných jedinců. Výrobek má mumifikující účinek a obsahuje látku, která zabraňuje náhodnému požití osob a zvířat. Odolné vůči vlhkosti, prachu a plísním.

Návod k použití: umíštěte pouze do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření, a na místech, kde se vyskytují hlodavci: v blízkosti jejich nor/děr, oblastní krmení a chovu a na jejich stezkách.
Myš domácí: použijte 60 g na každých 5-10 m. Potkan obecný: použijte 100 g na každých 5-10 m. Monitorujte nástrahové stanice a spotřebu nástrah, doplňte nástrahu a odstraňe mrtvé hlodavce 2… více informací

Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům?

Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům
Kde koupit:
obchody Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům
Kompletní specifikace:
popis Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům
Český návod:
návod Odpuzovač BROS SONIC solární proti krtkům

Bros solární odpuzovač krtků Sonic Bros Sonic efektivně odpuzuje krtky, norníky a jiné hlodavce bez používání chemických prostředků. Efektivně působí na velké oblasti 500 – 600 m2. Snadná a komfortní výměna baterek bez vytahování stroje ze země. Je odolný proti vodě. Po umístění do země je prakticky neviditelný.    Rozměry: 51 x 272 mm. (průměr x délka). na krtky, proti krtkům
více informací

Bros – sprej proti vosám a sršňům 300 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Bros – sprej proti vosám a sršňům 300 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Bros – sprej proti vosám a sršňům 300 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Bros – sprej proti vosám a sršňům 300 ml?

Aerosolový přípravek je určen pro hubení vos a sršní a rovněž k ničení jejich hnízd. V případě potřeby je možno postřik provádět ze vzdálenosti pěti metrů. Přípravek hubí vosy a sršně vracející se do hnízda ještě několik dalších dnů po aplikaci. Způsob použití: Před použitím protřepejte. Hnízdo důkladně postříkejte po dobu 5-7 sekund, aby dobře nasáklo přípravkem. (Postřik provádějte v pozdních odpoledních hodinách nebo večer, kdy už hmyz je málo aktivní.) Hnízdo je možno odstranit až po uplynutí nejméně 24 hodin od provedení postřiku. … více informací

Bros – sprej proti vosám a sršňům 300 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Bros – sprej proti vosám a sršňům 300 ml
Kde koupit:
obchody Bros – sprej proti vosám a sršňům 300 ml
Kompletní specifikace:
popis Bros – sprej proti vosám a sršňům 300 ml
Český návod:
návod Bros – sprej proti vosám a sršňům 300 ml

BROS spray proti mravencům 150 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BROS spray proti mravencům 150 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BROS spray proti mravencům 150 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BROS spray proti mravencům 150 ml?

Bros sprey na mravence 150 ml Bros sprej proti mravencům je aerosolový přípravek k okamžitému použití. Je určen k likvidaci obtížného lezoucího hmyzu. Postříkáme místa výskytu hmyzu (cestičky, skrýše, štěrbiny apod.). Přípravek působí okamžitě po použití. Po provedení dezinfekce opusťte místnost a nechejte ji uzavřenou ještě po dobu přibližně 1 hodiny. Následně důkladně vyvětrejte. … více informací

BROS spray proti mravencům 150 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BROS spray proti mravencům 150 ml
Kde koupit:
obchody BROS spray proti mravencům 150 ml
Kompletní specifikace:
popis BROS spray proti mravencům 150 ml
Český návod:
návod BROS spray proti mravencům 150 ml

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml?

POPIS PRODUKTU Díky pachovým složkám, které jsou pro zvířata nepříjemné, se místům, kde je přípravek aplikován vyhýbají. Práškový odpuzovač krtků, psů a koček lze aplikovat na sportovních a dětských hřištích, letištních areálech, zahradách apod. Pachy, které se z přípravku uvolňují, člověku nevadí. Jak použít odpuzovač pro vypuzení krtků Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku při aplikaci pachového odpuzovače proti krtkům, je vhodné ho aplikovat pouze tam, kde je krtek aktivní. To zjistíte nejlépe tak, že nejprve zašlapete všechny krtince a budete čekat, až se objeví nové. Ty pak následně odkryjete a do chodbičky vsypete několik polévkových lžic přípravku. Následně utěsníte otvor, aby se zápach šířil krtkovými chodbičkami bez zbytečných úniků. Pro vypuzení krtků můžete práškový odpuzovač… více informací

BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml
Kde koupit:
obchody BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml
Kompletní specifikace:
popis BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml
Český návod:
návod BROS odpuzovač krtků, psů a koček 350 + 100 ml