AEE TORUK AP11 – AEE0011 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AEE TORUK AP11 – AEE0011 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AEE TORUK AP11 – AEE0011 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AEE TORUK AP11 – AEE0011?

AEE TORUK AP11 – AEE0011 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AEE TORUK AP11 – AEE0011
Kde koupit:
obchody AEE TORUK AP11 – AEE0011
Kompletní specifikace:
popis AEE TORUK AP11 – AEE0011
Český návod:
návod AEE TORUK AP11 – AEE0011

AEE TORUK AP11
Profesionální dron s tříosým stabilizátorem pro letecké nadšence a filmaře

Pořizujte působivé záběry, které jinak vídáte pouze ve filmech. Dodejte svým videím nový rozměr pomocí záběrů ze vzduchu. Natáčení těch nejlepších záběrů z Vaší kamery zajistí elektronicky řízený tříosý stabilizátor, který je propojen s řídící jednotkou dronu. Pomocí funkce FollowMe™ Vám bude TORUK AP11 v patách, ať se hnete kamkoliv. Můžete tak pořídit jedinečné záběry sami sebe a to bez nutnosti ovládat dron přes dálkový ovladač. Stačí pouze připevnit kameru ke stabilizátoru a můžete vzlétnout.

Hlavní funkce a vlastnosti TORUK AP11:

tříosý stabilizátor pro kamery MagiCam S series (S71T, S71, S70, S60, S50+), GoPro (HERO3 a vyšší), LAMAX a další akční… více informací

AEE LYFE Titan recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AEE LYFE Titan a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AEE LYFE Titan před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AEE LYFE Titan?

DESIGN PRO KAŽDÉ DOBRODRUŽSTVÍ Objektiv s čočkou je srdcem každé kamery. Je ale velmi citlivý a může se snadno zničit. Abychom ho ochránili před poškozením, prachem a škrábanci, zasadili jsme ho dovnitř kvalitně zpracovaného těla. Vznikl tak dokonale kompaktní kvádr, se kterým zvládnete každou výzvu. 4K, KTERÉ NEVYPADÁ SKVĚLE JEN NA PAPÍŘE Užijte si video tak ostré, jako je váš zrak. Díky vysoké snímkovací frekvenci jsme konečně vdechli záběrům ve 4K život. Kamera AEE Lyfe Titan zachytí v rozlišení 4K rovných 30 snímků za vteřinu, což znamená, že pohyb bude plynulý a bez sekání. Vše, co musíte udělat, je užít si dokonalý obraz do posledního pixelu. Přepnout můžete i na další rozlišení jako třeba Full HD 1080p při 60 fps nebo dokonce 100 fps. MALÉ ROZMĚRY DO… více informací

AEE LYFE Titan důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AEE LYFE Titan
Kde koupit:
obchody AEE LYFE Titan
Kompletní specifikace:
popis AEE LYFE Titan
Český návod:
návod AEE LYFE Titan

AEE LYFE Silver recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AEE LYFE Silver a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AEE LYFE Silver před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AEE LYFE Silver?

DESIGN PRO KAŽDÉ DOBRODRUŽSTVÍ Objektiv s čočkou je srdcem každé kamery. Je ale velmi citlivý a může se snadno zničit. Abychom ho ochránili před poškozením, prachem a škrábanci, zasadili jsme ho dovnitř kvalitně zpracovaného těla. Vznikl tak dokonale kompaktní kvádr, se kterým zvládnete každou výzvu. DOKONALE PLYNULÉ FULL HD VÁS NEZKLAME Nechte vyniknout seberychlejší pohyb. S Full HD rozlišením a 60 snímky za vteřinu jste pány každé situace. Právě díky vysoké snímkovací frekvenci bude video dokonale plynulé a zachytíte v něm každý detail. Přesvědčte se, že hranice kamery AEE Lyfe Silver leží díky této schopnosti dál, než byste čekali. MALÉ ROZMĚRY DO KAŽDÉHO BATOHU Při výpravě za dobrodružstvím s sebou nechcete tahat nic navíc. Proto jsme si dali záležet, aby… více informací

AEE LYFE Silver důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AEE LYFE Silver
Kde koupit:
obchody AEE LYFE Silver
Kompletní specifikace:
popis AEE LYFE Silver
Český návod:
návod AEE LYFE Silver

AEE MagiCam SD21 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu: AEE MagiCam SD21 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AEE MagiCam SD21 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili s chcete naspat vlastní hodnocení či recenzi na AEE MagiCam SD21

AEE MagiCam SD21 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AEE MagiCam SD21
Kde koupit:
obchody AEE MagiCam SD21
Kompletní specifikace:
popisAEE MagiCam SD21
Český návod:
návod AEE MagiCam SD21