závěsné houpací křeslo Globo chair natura recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu závěsné houpací křeslo Globo chair natura a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt závěsné houpací křeslo Globo chair natura před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na závěsné houpací křeslo Globo chair natura?

závěsné houpací křeslo Globo chair natura důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze závěsné houpací křeslo Globo chair natura
Kde koupit:
obchody závěsné houpací křeslo Globo chair natura
Kompletní specifikace:
popis závěsné houpací křeslo Globo chair natura
Český návod:
návod závěsné houpací křeslo Globo chair natura

Globo je pečlivě vyrobené křeslo ve tvaru koule, který spolu s měkoučkým polštářem zaručuje vysokou míru pohodlí a kvalitu odpočinku.

Na výrobu křesla je použito smrkového lepeného profilu, který je ošetřen proti povětrnostním vlivům a zajišťuje perfektní stabilitu a bezpečnost výrobku. Dostání ve dvou barvách: natura a green.
Záruka: 24 měsíců
Rozměr: 121 x 118 x 69 cm
Nosnost: 120 kg
Materiál: dřevo/polycotton
Hmotnost: 20 kg

více informací

Amazonas Relax vulcano recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Amazonas Relax vulcano a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Amazonas Relax vulcano před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Amazonas Relax vulcano?

Závěsné křeslo Relax je vyrobeno ze speciálního materiálu EllTex, který je odolný vodě a nepodléhá UV-záření a přitom zachovává všechny příjemné vlastnosti čisté bavlny – hebkost, měkkost a prodyšnost. Okraje sedací plochy z této stabilní tkaniny jsou zpevněny obroubením. Na bocích plochy pro sezení jsou prošívanými poutky provlečeny spletené šňůry, které na koncích křesla tvoří závěsná oka navlečená na bukovou tyč. Tato rozpěrná tyč je vyrobena tak, že zabraňuje sklouznutí úvazů ke středu tyče, což by ohrozilo bezpečnost použití křesla. Vzhledem k rozměrům sedací plochy doporučujeme spíše použití dětmi nebo dospělými osobami do 175 cm tělesné výšky. Vhodnými stojany pro toto křeslo jsou Luna a Palmera. Rozměr sedací části: 130×100 cm Rozměr zavěšeného křesla: š. 85 cm, v. 160 cm … více informací

Amazonas Relax vulcano důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Amazonas Relax vulcano
Kde koupit:
obchody Amazonas Relax vulcano
Kompletní specifikace:
popis Amazonas Relax vulcano
Český návod:
návod Amazonas Relax vulcano

AMAZONAS Panama Aqua recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu AMAZONAS Panama Aqua a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt AMAZONAS Panama Aqua před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na AMAZONAS Panama Aqua?

Jednobarevné křeslo menších rozměrů vhodné pro ty, kdo neoplývají volným prostorem. … více informací

AMAZONAS Panama Aqua důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze AMAZONAS Panama Aqua
Kde koupit:
obchody AMAZONAS Panama Aqua
Kompletní specifikace:
popis AMAZONAS Panama Aqua
Český návod:
návod AMAZONAS Panama Aqua

Amazonas Palau candy recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Amazonas Palau candy a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Amazonas Palau candy před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Amazonas Palau candy?

Inovované závěsné křeslo s pěnovou výplní má nyní delší zádovou opěrku, takže poskytuje více prostoru a díky područkám také více komfortu. Křeslo se zdvojenou vrstvou tkaniny s vloženou výplní je velmi odolné a nabizí velkou nosnost a zároveň je pěkně měkké. Pevné a silné splétané šňůry protažené březovými tyčemi dávají křeslu tvar a zaručují stabilitu. V místě zavěšení jsou šňůry navázány do kovového oka. Vhodnými stojany pto toto křeslo jsou Atlas, Luna a Palmera. Rozměr sedací části: cca 120 x 50 cm Rozměr zavěšeného křesla: h. 60 cm, š.98 cm, v. 120 cm Nosnost: cca 120 kg Hmotnost: cca 2,0 kg Materiál: 70% bavlna, 30% polyester … více informací

Amazonas Palau candy důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Amazonas Palau candy
Kde koupit:
obchody Amazonas Palau candy
Kompletní specifikace:
popis Amazonas Palau candy
Český návod:
návod Amazonas Palau candy

Amazonas Moskito-Traveller EXTREME recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Amazonas Moskito-Traveller EXTREME a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Amazonas Moskito-Traveller EXTREME před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Amazonas Moskito-Traveller EXTREME?

Moskito-Traveller EXTREME je houpací síť kombinující výhodu mechanické ochrany proti hmyzu (moskytiéra) s chemickou bariérou (impregnace Tanatex). Tkanina lehací plochy i samotná moskytiéra jsou impregnovány přípravkem Tanatex. Impregnace dlouhodobě odpuzuje hmyz, jako jsou například komáři, moskyti, klíšťata, mravenci, roztoči. Boční vstup je uzavírán na zip. Vyznačuje se zvětšenou lehací plochou, je určena pro jednu osobu. Díky své nízké hmotnosti a malým rozměrům Vám nebude překážet v batůžku nebo ji můžete nosit ve větší kapse. Jedné osobě poskytuje dostatek pohodlí pro nocování pod širým nebem. Je vyrobena z prodyšného nylonu a je odolná povětrnostním podmínkám. Pokud nebudete moskytiéru v některých případech využívat, obraťte síť jednoduše naruby. Síť je balena ve vaku ze… více informací

Amazonas Moskito-Traveller EXTREME důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Amazonas Moskito-Traveller EXTREME
Kde koupit:
obchody Amazonas Moskito-Traveller EXTREME
Kompletní specifikace:
popis Amazonas Moskito-Traveller EXTREME
Český návod:
návod Amazonas Moskito-Traveller EXTREME

Amazonas Belize vulcano recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Amazonas Belize vulcano a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Amazonas Belize vulcano před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Amazonas Belize vulcano?

Základní závěsné křeslo v zářivých barvách je díky výplni z pěnové hmoty pěkně měkké. Dvě vrstvy tkaniny, mezi kterými je výplň vložena zajišťuji dobrou pevnost a odolnost křesla, pevné splétané závěsné šňůry zase dostatečnou nosnost a stabilitu. S přihlédnutím k rozměrum plochy sedáku a opěradla doporučujeme spíše použití osobami s tělesnou výškou do 175 cm. Vhodným stojanem pro toto křeslo je Luna. Rozměr sedací části: cca 104 x 56 cm Rozměr zavěšeného křesla: h. 60 cm, š.98 cm, v. 120 cm Nosnost: cca 120 kg Hmotnost: cca 1,6 kg Materiál: 70% bavlna, 30% polyester Popis: Rozměr sedací části: cca 104 x 56 cm Rozměr zavěšeného křesla: h. 60 cm, š.98 cm, v. 120 cm Nosnost: cca 120 kg Hmotnost: cca 1,6 kg … více informací

Amazonas Belize vulcano důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Amazonas Belize vulcano
Kde koupit:
obchody Amazonas Belize vulcano
Kompletní specifikace:
popis Amazonas Belize vulcano
Český návod:
návod Amazonas Belize vulcano

Amazonas Apollo Set marine recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Amazonas Apollo Set marine a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Amazonas Apollo Set marine před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Amazonas Apollo Set marine?

Cenově zvýhodněný komplet houpací sítě Salsa marine v kombinaci se stojanem Apollo. Stojan: Stojan na houpací sítě ve tvaru lodě je vyrobený ze smrkového dřeva. Dřevo je impregnováno proti dřevokazným houbám a škůdcům a povětrnostním vlivům. Je možné jej dále povrchově upravovat (olejovat, mořit, lakovat). Dodává se v demontu, baleno v kartonové krabici. Rozměry: 354 x 132 x 165 cm Hmotnost: cca 23 kg Nosnost: 150 kg Materiál: smrkové dřevo Síť: Barevná houpací síť pro dospělého nebo dospělého a dítě (při nepřekročení nosnosti). Je vyrobena ze speciálního materiálu EllTex, který je odolný vodě a nepodléhá UV-záření a přitom zachovává všechny příjemné vlastnosti čisté bavlny – hebkost, měkkost a prodyšnost. Okraje lehací plochy z této stabilní tkaniny jsou zpevněny… více informací

Amazonas Apollo Set marine důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Amazonas Apollo Set marine
Kde koupit:
obchody Amazonas Apollo Set marine
Kompletní specifikace:
popis Amazonas Apollo Set marine
Český návod:
návod Amazonas Apollo Set marine