Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM?

Alarm na kolo, skútr s otřesovým čidlem a sirénou – cykloalarm Velmi jednoduché použití spolu s vyjímečnou cenou činí z tohoto výrobku ideální doplněk pro zabezpečení. Alarm stiskem jednoho tlačítka zajistíte, ten pak při pohybu střeženého předmětu aktivuje integrovanou sirénu nejprve jen krátce, pokud pohyb trvá, rozezní se siréna na delší dobu. Při drobném pohybu (strčení dokola ve stojanu apod.) Vás siréna jen krátkým houknutím upozorní. Deaktivace alarmu navolením čtyřmístné kombinace. Vhodné pro zabezpečení kola, mopedu, skútru či motocyklu, ale také např. sekaček, vozíků a jiného nářadí. Standardní montáž je na sedlovou trubku nebo řídítka (šrouby pro připevnění jsou v balení). Technické údaje: Ochrana čtyřmístným kódem 3 úrovně nastavení citlivosti čidla Hlasitost sirény min. 105 dB… více informací

Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM
Kde koupit:
obchody Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM
Kompletní specifikace:
popis Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM
Český návod:
návod Alarm na jízdní kolo s otřesovým detektorem a sirénou MA0901 – CYKLOALARM