ARCANA Multifunkční tablety 5v1 5kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ARCANA Multifunkční tablety 5v1 5kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ARCANA Multifunkční tablety 5v1 5kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ARCANA Multifunkční tablety 5v1 5kg?

Multifunkce 5v1 patří mezi nejprodávanější bazénovou chemii. Díky kombinaci pěti účinných látek zvládnete udržet bazén pouze na multifunkčních tabletách. Multifunkční tablety od rakouského výrobce Arcana patří mezi špičku v evropské chemii. Multifunkční tablety jsou pomalurozpustné a jedna tableta váží 200g (25 ks tablet v balení – plastový uzavíratelný kbelík). Směs pěti účinných látek obsažených v 1 tabletě zaručuje hygienickou nezávadnost 20 m3 bazénové vody po dobu 1-2 týdny. Bazénová chemie je ideální pro tvrdou vodu. Spotřeba multifunkčních tablet je závislá na počasí, frekvenci a množství koupajících se osob. Před použitím pomalurozpustných tablet doporučujeme upravit hodnotu chloru rychlorozpustným chlorovým přípravkem Nocal (chlor šok) a srovnání hodnoty pH. Pravidelná kontrola… více informací

ARCANA Multifunkční tablety 5v1 5kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ARCANA Multifunkční tablety 5v1 5kg
Kde koupit:
obchody ARCANA Multifunkční tablety 5v1 5kg
Kompletní specifikace:
popis ARCANA Multifunkční tablety 5v1 5kg
Český návod:
návod ARCANA Multifunkční tablety 5v1 5kg