GUAa POOL SMALL POOL 1 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu GUAa POOL SMALL POOL 1 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GUAa POOL SMALL POOL 1 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na GUAa POOL SMALL POOL 1 l?

GUAa POOL SMALL POOL 1 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze GUAa POOL SMALL POOL 1 l
Kde koupit:
obchody GUAa POOL SMALL POOL 1 l
Kompletní specifikace:
popis GUAa POOL SMALL POOL 1 l
Český návod:
návod GUAa POOL SMALL POOL 1 l

Vlastnosti:
Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.
Dávkování:

Upravte pH vody na úroveň 6,8–7,4. Dávku 250 ml/10 m3 aplikujte přímo do vody (případně přes filtrační zařízení) každých 12 dní. Při extrémním zatížení nebo vysokých teplotách vody každých 7–10 dní. Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci a nechte dobře promíchat do celého objemu bazénu. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob v bazénu. Koupat se je možno po řádném promíchání bazénové vody. Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kombinovat s dávkováním oxidačního přípravku OXI dle návodu a pravidelně kontrolovat pH. Čas potřebný pro biocidní účinek: 120 min.
TIP: Jak upravit… více informací

PROBAZEN Modrá skalice 500g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu PROBAZEN Modrá skalice 500g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt PROBAZEN Modrá skalice 500g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na PROBAZEN Modrá skalice 500g?

PROBAZEN Modrá skalice 500g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze PROBAZEN Modrá skalice 500g
Kde koupit:
obchody PROBAZEN Modrá skalice 500g
Kompletní specifikace:
popis PROBAZEN Modrá skalice 500g
Český návod:
návod PROBAZEN Modrá skalice 500g

Co má společného Síran měďnatý a vzorec CuSO4? Jedná se o modrou skalici, která svým vzhledem připomíná nebesky modrou oblohu. Modrá skalice vznikne reakcí kyseliny sírové s oxidem měďnatým. K čemu nám však modrá skalice je?
Využití modré skalice
Modrá skalice má široké využití. Máte-li například bazén, pak se pravděpodobně potýkáte s menším, či větším výskytem řas v bazénu. Pokud tomu tak je, pak můžete vyzkoušet účinky modré skalice. Sklízí totiž úspěch v potlačení dalšího růstu řas.
Modrou skalici můžete také najít v celé řadě přípravků pro účinné hubení rozličných škůdců v zemědělství. Dřevo, jako materiál je zapotřebí impregnovat, aby nedošlo k jeho hnití. Nabízí se však dotaz, čím impregnovat. A opět tu máme modrou skalici, která se využívá při výrobě zmíněných impregnačních látek…. více informací

PROBAZEN chlor šok 1,2kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu PROBAZEN chlor šok 1,2kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt PROBAZEN chlor šok 1,2kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na PROBAZEN chlor šok 1,2kg?

PROBAZEN chlor šok 1,2kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze PROBAZEN chlor šok 1,2kg
Kde koupit:
obchody PROBAZEN chlor šok 1,2kg
Kompletní specifikace:
popis PROBAZEN chlor šok 1,2kg
Český návod:
návod PROBAZEN chlor šok 1,2kg

Použití: Před aplikací přípravku zkontrolujte pH vody příslušným testerem, nastavte hodnotu pH na 6,8-7,6 pomocí přípravků pH MINUS nebo pH PLUS. Dávkujte 90 g přípravku CHLOR ŠOK na 10 m3 vody v bazénu, podle míry znečištění je možné tuto dávku snížit nebo zvýšit. Přípravek se pomalu nasype do skimmeru při zapnuté cirkulaci vody tak, aby byl granulát plynule vtahován do cirkulačního systému. Odměřenou dávku je možné také předem rozpustit ve vodě v plastové nádobě a vzniklou suspenzi pak pomalu vlít do bazénu. V průběhu šokové úpravy vody není vhodné používat bazén ke koupání z důvodu vysoké koncentrace chloru, to je možné obnovit až po jejím poklesu na max. 0,5 mg/l. Po vyčištění vody je možné opět nasadit přípravky pro úpravu vody CHLOR TABLETY, KOMBI TABLETY nebo MULTI TABLETY 5v1…. více informací

PWS Multi tablety 5v1 MAXI 5kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu PWS Multi tablety 5v1 MAXI 5kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt PWS Multi tablety 5v1 MAXI 5kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na PWS Multi tablety 5v1 MAXI 5kg?

PWS Multi tablety 5v1 MAXI 5kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze PWS Multi tablety 5v1 MAXI 5kg
Kde koupit:
obchody PWS Multi tablety 5v1 MAXI 5kg
Kompletní specifikace:
popis PWS Multi tablety 5v1 MAXI 5kg
Český návod:
návod PWS Multi tablety 5v1 MAXI 5kg

Tento produkt slouží k udržení požadované koncentrace volného chloru v bazénové vodě. Doporučená se koncentrace se pohybuje rozmezí 0,3 až 0,6 mg/l. Na rozdíl od jiných přípravků není nutné kontrolovat hodnotu pH, protože tyto tablety ji stabilizují. V prvním týdnu úpravy doporučujeme kontrolovat hodnotu chloru jednou za dva dny Po ustavení rovnováhy je doporučována kontrola chloru 1 až 2krát za 14 dní. Tableta se umisťuje do skimmeru, plováku nebo do dávkovače tablet. Jedná se o klasické tablety „5 in 1“. Přípravek má tyto funkce: Udržuje hodnotu chloru; Zjiskřuje bazénovou vodu; vločkovačkuje; Stabilizuje hodnotu pH; Rozjasňuje vodu. Bazénová chemie, PWS Multi tablety 5 v 1 MAXI.
více informací

SAVO Projasňovač 0,9l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SAVO Projasňovač 0,9l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SAVO Projasňovač 0,9l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SAVO Projasňovač 0,9l?

SAVO Projasňovač 0,9l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SAVO Projasňovač 0,9l
Kde koupit:
obchody SAVO Projasňovač 0,9l
Kompletní specifikace:
popis SAVO Projasňovač 0,9l
Český návod:
návod SAVO Projasňovač 0,9l

Profesionální řešení
Odstraní drobné nečistoty a zákaly
Zářivá a jiskřivá voda pro venkovní, vnitřní bazény a vířivky pro úpravu sladké i slané vody určeno pro kalnou či mléčnou voda v bazénu
Savo Projasňovač je vysoce účinný přípravek pro odstranění i nejmenších nečistot a zákalu z bazénové vody s projasňujícím efektem pro jiskřivou čistotu vody. Přípravek slouží k vysrážení (vyvločkování) i velmi drobných nečistot, které jinak není filtrace schopna zachytit. Použijte v případě, že ani při správném dávkování chlorových přípravků a při správné hodnotě pH není voda čirá. Nečistoty po použití přípravku utvoří shluky, které se poté snadno zachytí ve filtraci, případně klesnou na dno a mohou se odsát. Vhodné pro všechny typy bazénů.
Savo Vločkovač použijte v případě, že ani při správném… více informací

SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,4Kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,4Kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,4Kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,4Kg?

SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,4Kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,4Kg
Kde koupit:
obchody SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,4Kg
Kompletní specifikace:
popis SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,4Kg
Český návod:
návod SAVO MAXI komplex 3v1 tablety 1,4Kg

Bazénová voda by měla být vždy čistá a hygienicky nezávadná. Bazény jsou přes léto centrem dění, a tak se často zanášejí nečistotami a množí se v nich různé mikroorganizmy.
Těm se nejlépe daří právě ve znečištěné vodě a teplotě nad 20°C. Efektivní metodou čištění vody je použití chlorových tablet. Ty mají trvalejší a postupný účinek a jsou vhodné pro celosezónní ošetřování vody v bazénu. Savo nabízí ve svém portfoliu tři alternativy podle objemu bazénu, pro který jsou tablety určené – 20 g Chlorové Tablety Mini, kdy 1 – 2 tablety vyčistí za 6 – 8 dní 2 – 3 metry krychlové vody, 200 g Chlorové Tablety Maxi, které ve stejném množství a čase účinně vydezinfikují 20 – 30 metrů krychlových vody. Malé i velké tablety existují i ve vylepšené formě s přidaným účinkem vyvločkování i drobných… více informací

MARIMEX 11301211 AquaMar Komplex Mini 5v1 900g recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu MARIMEX 11301211 AquaMar Komplex Mini 5v1 900g a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt MARIMEX 11301211 AquaMar Komplex Mini 5v1 900g před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na MARIMEX 11301211 AquaMar Komplex Mini 5v1 900g?

MARIMEX 11301211 AquaMar Komplex Mini 5v1 900g důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze MARIMEX 11301211 AquaMar Komplex Mini 5v1 900g
Kde koupit:
obchody MARIMEX 11301211 AquaMar Komplex Mini 5v1 900g
Kompletní specifikace:
popis MARIMEX 11301211 AquaMar Komplex Mini 5v1 900g
Český návod:
návod MARIMEX 11301211 AquaMar Komplex Mini 5v1 900g

Pětisložkový přípravek Komplex 5v1 vás zbaví starostí s údržbou bazénu.
Jedná se o novinku sezony a první podobný produkt na českém trhu. S Aquamar Komplex 5v1 tak nebudete muset stále přemýšlet, zda je o váš bazén dostatečně postaráno, ale budete si jen užívat čistou vodu a letní pohodu.
Multifunkční tablety s pěti účinky se postarají o:

více informací

Phenol Red náhradní tablety na měření pH (10ks) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Phenol Red náhradní tablety na měření pH (10ks) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Phenol Red náhradní tablety na měření pH (10ks) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Phenol Red náhradní tablety na měření pH (10ks)?

Phenol Red náhradní tablety na měření pH (10ks) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Phenol Red náhradní tablety na měření pH (10ks)
Kde koupit:
obchody Phenol Red náhradní tablety na měření pH (10ks)
Kompletní specifikace:
popis Phenol Red náhradní tablety na měření pH (10ks)
Český návod:
návod Phenol Red náhradní tablety na měření pH (10ks)

Popis:  
Pravidelná kontrola hodnoty pH bazénové vody je alfou a omegou na cestě k udržení požadované kvality bazénové vody. Phenol Red náhradní tablety jsou určeny pro všechny bazénové testery se stupnicí pro indikátor fenolová červeň s barevným přechodem od žluté v kyselé oblasti hodnoty pH přes oranžovočervenou až po sytě červenou, signalizující alkalickou oblast hodnot pH bazénové vody. Jedno balení obsahuje 10 kusů tablet.
Měření hodnoty pH by mělo být prováděno během koupací sezóny alespoň 1x za 10 až 14 dnů, nejlépe ale každý týden (spolu s kontrolou koncentrace aktivního chloru – v případě, že používáte k úpravě vody přípravky chlorové chemie) či okamžitě při podezření na zhoršení kvality bazénové vody. Příznivá cena Phenol Red náhradních tablet pro stanovení hodnoty pH usnadní… více informací

GUAA Sada bezchlórové chemie pro malé bazény recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu GUAA Sada bezchlórové chemie pro malé bazény a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GUAA Sada bezchlórové chemie pro malé bazény před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na GUAA Sada bezchlórové chemie pro malé bazény?

GUAA Sada bezchlórové chemie pro malé bazény důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze GUAA Sada bezchlórové chemie pro malé bazény
Kde koupit:
obchody GUAA Sada bezchlórové chemie pro malé bazény
Kompletní specifikace:
popis GUAA Sada bezchlórové chemie pro malé bazény
Český návod:
návod GUAA Sada bezchlórové chemie pro malé bazény

SMALL POOL SET sada bezchlórové chemie pro malý bazén do 20 m3  
Sada obsahuje:

1x GUAa POOL SMALL POOL 1 l
1x GUAa POOL SHOCK 1 l
1x GUAa POOL OXI 0,8 kg
1x GUAa POOL FLOCK 1 l

SMALL POOL je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody v dětských a menších bazénech do objemu 20 m3 (s filtrací i bez filtrace). Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám.
Vlastnosti: Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.
SHOCK je tekutý, koncentrovaný přípravek pro šokovou dezinfekci bazénové vody při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny nebo při extrémních podmínkách provozu bazénu –… více informací

CLEAN POOL 90906 testovací proužky recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu CLEAN POOL 90906 testovací proužky a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt CLEAN POOL 90906 testovací proužky před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na CLEAN POOL 90906 testovací proužky?

Testovací sada 5 v 1 měření volného chlóru měření chlóru celkové alkality měření pH vody měření tvrdosti vody Sada obsahuje barevnou stupnici pro snadné stanovení uvedených parametrů. Bazénové test proužky – 1 lahvička obsahuje 5 sáčků po 10 kusech testovacích proužků. … více informací

CLEAN POOL 90906 testovací proužky důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze CLEAN POOL 90906 testovací proužky
Kde koupit:
obchody CLEAN POOL 90906 testovací proužky
Kompletní specifikace:
popis CLEAN POOL 90906 testovací proužky
Český návod:
návod CLEAN POOL 90906 testovací proužky