Solární sprcha EASYSUN 20 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Solární sprcha EASYSUN 20 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Solární sprcha EASYSUN 20 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Solární sprcha EASYSUN 20 l?

Solární sprcha EASYSUN 20 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Solární sprcha EASYSUN 20 l
Kde koupit:
obchody Solární sprcha EASYSUN 20 l
Kompletní specifikace:
popis Solární sprcha EASYSUN 20 l
Český návod:
návod Solární sprcha EASYSUN 20 l

Easy Sun je nejlevnější solární sprcha z řady HANSCRAFT. Je rovněž novinkou roku 2015. Její 20 litrový zásobník a velmi široká sprchovací hlavice z ní činí bezkonkurenčního vítěze v kategorii solárních sprch do dvou tisíc Kč. Ohromnou výhodou je téměř nezničitelný jednokusový plastový modul tvořící základnu sprchy. Jednak má vysokou kapacitu vody – dvacet litrů, druhak je tvořen nikoli smotanou černou hadicí, která může (jak to tak bývá) prasknout, ale pevným plastovým výliskem. Tento model byl navržen tak, abyste si mohli vychutnat příjemnou sprchu na zahradě jednak v teplé nebo studené vodě – přesně tak, jak potřebujete. Použití této venkovní solární sprchy je samozřejmě levnější, nestojí skoro nic oproti tradičním zabudovaným řešením. Je vhodná pro domácí použití na zahradě, apartmány s… více informací

M.F.H. kempová solární sprcha 10 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu M.F.H. kempová solární sprcha 10 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt M.F.H. kempová solární sprcha 10 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na M.F.H. kempová solární sprcha 10 l?

M.F.H. kempová solární sprcha 10 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze M.F.H. kempová solární sprcha 10 l
Kde koupit:
obchody M.F.H. kempová solární sprcha 10 l
Kompletní specifikace:
popis M.F.H. kempová solární sprcha 10 l
Český návod:
návod M.F.H. kempová solární sprcha 10 l

Nejmenší velikost přenosných solárních kempových sprch. Vhodná do batohu při turistice, outdooru, pro army kluby. Kupují si je od nás i vojenské jednotky.
Máme pro vás i větší velikosti (15l, 20l) jako ideální kompromis mezi snadným transportem, zavěšením sprchy a dostatečným objemem vody. 
S většímy vaky (např. 40 l) je manipulace i zavěšení značně obtížnější a vak je již náchylnější na poškození. 
Solární vak jednoduše naplníte vodou, necháte jej vystavený slunečnímu záření a poté se můžete komfortně sprchovat teplou vodou.  
Velice oblíbená velikost solární sprchy do kempu a na cestování. Na výběr máte i větší velikosti.  
Solární sprcha – závěsná o obsahu 10 litrů. Vak jednoduše naplníte vodou, necháte ho vystavený slunečnímu záření a poté se můžete komfortně osprchovat teplou vodou…. více informací

GARDENA 960-20 Trio sprcha se stativem recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu GARDENA 960-20 Trio sprcha se stativem a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GARDENA 960-20 Trio sprcha se stativem před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na GARDENA 960-20 Trio sprcha se stativem?

GARDENA 960-20 Trio sprcha se stativem důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze GARDENA 960-20 Trio sprcha se stativem
Kde koupit:
obchody GARDENA 960-20 Trio sprcha se stativem
Kompletní specifikace:
popis GARDENA 960-20 Trio sprcha se stativem
Český návod:
návod GARDENA 960-20 Trio sprcha se stativem

Charakteristika produktu Sprchování pomocí zahradní sprchy trio se stativem od společnosti GARDENA je stejně pohodlné jako ve vaší koupelně. Díky trojnožce lze sprchu snadno nainstalovat kdekoli. Flexibilní a snímatelná sprchová hlava připojená k 1,3m hadici přináší větší svobodu při sprchování na zahradě. Má dva tvary stříkání: vějířové měkké stříkání pro sprchování nebo mžení pro jemné osvěžení. Výšku lze libovolně nastavit jednoduchým tlačítkem. Díky tomu lze trysku ideálně nastavit pro každou velikost postavy. Regulační a uzavírací ventil zajišťuje regulaci a nastavení požadovaného průtoku vody.
více informací

ONE TRADE Solární sprcha Velorum 40L recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ONE TRADE Solární sprcha Velorum 40L a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ONE TRADE Solární sprcha Velorum 40L před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ONE TRADE Solární sprcha Velorum 40L?

ONE TRADE Solární sprcha Velorum 40L důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ONE TRADE Solární sprcha Velorum 40L
Kde koupit:
obchody ONE TRADE Solární sprcha Velorum 40L
Kompletní specifikace:
popis ONE TRADE Solární sprcha Velorum 40L
Český návod:
návod ONE TRADE Solární sprcha Velorum 40L

Solární zahradní sprcha Velorum 40L Nový model zahradní sprchy se zvýšenou kapacitou na 40L Komfortní zahradní sprcha s velkým zásobníkem, luxusním vzhledem a sprchou na nohy. Ideální doplněk ke každému bazénu nebo do každé zahrady. Využijte sluneční energii Solární sprcha 40L je vybavena velkým zásobníkem o objemu 40 litrů a pracuje na principu akumulační nádrže, která je ohřívána slunečním zářením na teplotu až 60 stupňů Celsia. Solární sprcha tak zajistí dostatek teplé vody pro příjemné a komfortní sprchování venku a čerstvém vzduchu i pro vícečlenou rodinu. Solární sprchy jsou především vyhledávány a používány všude tam, kde nemáte nebo není možné mít bazén. Jednak jako prostředek pro omytí a osvěžení, ale také jako výborný a levný zdroj teplé vody. Solární sprchy jsou ideální pro… více informací

GRE Oval Black 32l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu GRE Oval Black 32l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GRE Oval Black 32l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na GRE Oval Black 32l?

GRE Oval Black 32l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze GRE Oval Black 32l
Kde koupit:
obchody GRE Oval Black 32l
Kompletní specifikace:
popis GRE Oval Black 32l
Český návod:
návod GRE Oval Black 32l

Solární sprcha s hliníkovou nádrží na 32l vody a kohoutkem na oplach nohou.Hliníkové odolné tělo sprchy, které díky dobré tepelné vodivosti urychluje ohřev vody. Velmi hezký a moderní vzhled. Velmi lehká a odolná korozi. Rychlá a jednoduchá montáž. Sprchovací hlavice dle aktuální dodávky zboží od dodavatele. 32 litrová hliníková nádrž oválného tvaru páková baterie pro snadné nastavení požadované teploty rozprašovací trysky na oplach obličeje kohoutek na oplach nohou rozměry 210×21×10 cm maximální provozní tlak 3,5 bar napojení na zahradní hadici 1/2″ by Texy2!
více informací

HANSCRAFT Blue Rainbow 2 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HANSCRAFT Blue Rainbow 2 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT Blue Rainbow 2 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HANSCRAFT Blue Rainbow 2?

HANSCRAFT Blue Rainbow 2 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HANSCRAFT Blue Rainbow 2
Kde koupit:
obchody HANSCRAFT Blue Rainbow 2
Kompletní specifikace:
popis HANSCRAFT Blue Rainbow 2
Český návod:
návod HANSCRAFT Blue Rainbow 2

Solární sprcha HANSCRAFT BLUE RAINBOW 2 – solární sprcha s kohoutem na nohy
Druhá z řady našich solárních sprch. Blue Rainbow 2 je opět 214 cm vysoká, rozdílem oproti levnému modelu Blue Rainbow 1 je že má navíc i kohoutek na nohy, což je velmi praktická věc. Pohodlně si opláchnete nohy, například před vstupem do bazénu nebo do vířivé vany. Ohřev vody v tomto modelu je rovněž garantován černým povrchem solární sprchy. Je vybavena i designovým stříbrným pruhem uprostřed, který ocení náročnější zákazníci. Uvnitř solárních sprch je horká ohřátá voda slunečními paprsky, která se v mixovací nádrži smíchává se studenou vodu z vodovodního řádu přes zahradní hadici. Teplotu vody si regulujete jako ve vaně – pomocí pákové baterie.
Ohřev vody pomocí solární sprchy patří k EKO friendly produktům -… více informací

MARIMEX 11630196 housenka recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu MARIMEX 11630196 housenka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt MARIMEX 11630196 housenka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na MARIMEX 11630196 housenka?

MARIMEX 11630196 housenka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze MARIMEX 11630196 housenka
Kde koupit:
obchody MARIMEX 11630196 housenka
Kompletní specifikace:
popis MARIMEX 11630196 housenka
Český návod:
návod MARIMEX 11630196 housenka

Dětská sprcha ve tvaru zelené housenky, která se dá snadno pomocí rychlospojky napojit na zahradní hadici. Určeno pro děti od 3 let. Skvělé řešení při horkých letních dnech pro ty nejmenší. Rozměry: 27 x 18x 17 cm Dětská sprcha ve tvaru zelené housenky, která se dá snadno pomocí rychlospojky napojit na zahradní hadici. Určeno pro děti od 3 let…. více informací

GARDENA zahradní sprcha s mlhou recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu GARDENA zahradní sprcha s mlhou a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt GARDENA zahradní sprcha s mlhou před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na GARDENA zahradní sprcha s mlhou?

GARDENA zahradní sprcha s mlhou důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze GARDENA zahradní sprcha s mlhou
Kde koupit:
obchody GARDENA zahradní sprcha s mlhou
Kompletní specifikace:
popis GARDENA zahradní sprcha s mlhou
Český návod:
návod GARDENA zahradní sprcha s mlhou

Sprchování venku může být opravdu zábava!
Bodec zahradní sprchy duo od společnosti GARDENA lze snadno zapíchnout do trávníku nebo do slunečníkového stojanu na terase.
Má dva tvary stříkání: buď jemnější a širší měkké stříkání, nebo jemně nastavitelné mžení pro extra osvěžení.
Výšku lze libovolně nastavit jednoduchým tlačítkem.
Díky tomu lze trysku ideálně nastavit pro každou velikost postavy.
Regulační a uzavírací ventil reguluje množství a propustí přesně požadovaný průtok vody.
více informací

YATE Solární sprcha 20 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu YATE Solární sprcha 20 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt YATE Solární sprcha 20 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na YATE Solární sprcha 20 l?

YATE Solární sprcha 20 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze YATE Solární sprcha 20 l
Kde koupit:
obchody YATE Solární sprcha 20 l
Kompletní specifikace:
popis YATE Solární sprcha 20 l
Český návod:
návod YATE Solární sprcha 20 l

Ideální součást vybavení pro kempování. Tmavý materiál přitahuje sluneční záření a tak dochází k ohřevu vody. Na přímém slunci ohřeje vodu až na cca 40° C. Sprcha má zesílené držadlo, které umožňuje její zvětšení a rozložení váhy. Dodáváno včetně sňůry pro zavěšení háčku.  

Materiál: PVC
Objem: 20 l
Hmotnost: 0,4 kg Solární sprcha je ideální součást vybavení pro kempování.

více informací

MARIMEX Solární sprcha Sun recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu MARIMEX Solární sprcha Sun a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt MARIMEX Solární sprcha Sun před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na MARIMEX Solární sprcha Sun?

MARIMEX Solární sprcha Sun důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze MARIMEX Solární sprcha Sun
Kde koupit:
obchody MARIMEX Solární sprcha Sun
Kompletní specifikace:
popis MARIMEX Solární sprcha Sun
Český návod:
návod MARIMEX Solární sprcha Sun

Určení: na zahradu; pro bazény

Provedení výrobku: černá barva, stříbrná barva

Zahradní sprcha je určena pro venkovní použití se zajištěním ohřevu vnitřního objemu 8 l vody pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řád. Není-li napojena, nelze se sprchovat.

*… více informací