Solární sprcha EASYSUN 20 l recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Solární sprcha EASYSUN 20 l a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Solární sprcha EASYSUN 20 l před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Solární sprcha EASYSUN 20 l?

Solární sprcha EASYSUN 20 l důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Solární sprcha EASYSUN 20 l
Kde koupit:
obchody Solární sprcha EASYSUN 20 l
Kompletní specifikace:
popis Solární sprcha EASYSUN 20 l
Český návod:
návod Solární sprcha EASYSUN 20 l

Easy Sun je nejlevnější solární sprcha z řady HANSCRAFT. Je rovněž novinkou roku 2015. Její 20 litrový zásobník a velmi široká sprchovací hlavice z ní činí bezkonkurenčního vítěze v kategorii solárních sprch do dvou tisíc Kč. Ohromnou výhodou je téměř nezničitelný jednokusový plastový modul tvořící základnu sprchy. Jednak má vysokou kapacitu vody – dvacet litrů, druhak je tvořen nikoli smotanou černou hadicí, která může (jak to tak bývá) prasknout, ale pevným plastovým výliskem. Tento model byl navržen tak, abyste si mohli vychutnat příjemnou sprchu na zahradě jednak v teplé nebo studené vodě – přesně tak, jak potřebujete. Použití této venkovní solární sprchy je samozřejmě levnější, nestojí skoro nic oproti tradičním zabudovaným řešením. Je vhodná pro domácí použití na zahradě, apartmány s… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná