Browin Barel 10l HDPO, bílý recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Browin Barel 10l HDPO, bílý a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Browin Barel 10l HDPO, bílý před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Browin Barel 10l HDPO, bílý?

Plastový sud se šroubovým uzávěrem, ideální pro přípravu zelí nebo okurek. Vhodný rovněž jako barel na vodu. Trvanlivost a estetický vzhled, dvě rukojeti pro … více informací

Browin Barel 10l HDPO, bílý důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Browin Barel 10l HDPO, bílý
Kde koupit:
obchody Browin Barel 10l HDPO, bílý
Kompletní specifikace:
popis Browin Barel 10l HDPO, bílý
Český návod:
návod Browin Barel 10l HDPO, bílý

Biowin sklenice zavařovací s víčkem 6 x 300 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Biowin sklenice zavařovací s víčkem 6 x 300 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Biowin sklenice zavařovací s víčkem 6 x 300 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Biowin sklenice zavařovací s víčkem 6 x 300 ml?

Zavařovací sklenice s víčky se závitem mají obsah 0,3 litru. V balení za velmi přijatelnou cenu je 6 kusů sklenic a 6 kusů šroubovacích víček. … více informací

Biowin sklenice zavařovací s víčkem 6 x 300 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Biowin sklenice zavařovací s víčkem 6 x 300 ml
Kde koupit:
obchody Biowin sklenice zavařovací s víčkem 6 x 300 ml
Kompletní specifikace:
popis Biowin sklenice zavařovací s víčkem 6 x 300 ml
Český návod:
návod Biowin sklenice zavařovací s víčkem 6 x 300 ml

BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka?

Třísky z dřeva švestky jsou určené pro uzení a grilování různých druhů masa, ryb a drůbeže. Dřevo je bez impregnačních a konzervačních přísad, má ideální vlhkost – obsahuje méně než 11 % vody. Dřevo skladujeme na suchém a chladném místě. Použití při uzení: podle typu udírny dřevo vložíme nad topeniště nebo ho rozložíme kolem rozžhavených uhlíků. Nikdy ho nepokládáme přímo na zdroj tepla, protože by začalo okamžitě hořet. Použití při grilování: kolem rozžhavených uhlíků rozložíme přibližně 2 centimetry silnou vrstvu třísek, a pokud má gril víko, uzavřeme ho. Dřevo nepokládáme přímo na uhlíky, začalo by okamžitě hořet. … více informací

BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka
Kde koupit:
obchody BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka
Kompletní specifikace:
popis BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka
Český návod:
návod BIOWIN Dřevní štěpka na uzení a grilování 450g švestka