LOWEPRO Flipside Sport 20L AW recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LOWEPRO Flipside Sport 20L AW a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LOWEPRO Flipside Sport 20L AW před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LOWEPRO Flipside Sport 20L AW?

LOWEPRO Flipside Sport 20L AW důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LOWEPRO Flipside Sport 20L AW
Kde koupit:
obchody LOWEPRO Flipside Sport 20L AW
Kompletní specifikace:
popis LOWEPRO Flipside Sport 20L AW
Český návod:
návod LOWEPRO Flipside Sport 20L AW

Batoh Lowepro Flipside Sport 20L AW s jednokomorovou konstrukcí je výborný pomocník pro všechny fotografy, kteří vyznávají outdorové aktivity a na svá záda berou objemnou fotografickou výbavu. Flipside Sport 20L AW je určen k ochraně a transportu objemné fotografické výbavy: CSC nebo DSLR tělo s objektivem, další 2-3 objektivy, blesk, stativ nebo monopod, příslušenství a osobní věci. Moderní sportovní design, dokonalý ergonomický tvar, robustní, pevná konstrukce, nízká hmotnost, odolné materiály, to jsou hlavní rysy tohoto skvělého pomocníka na cesty.
Hlavní fotokomora batohu je vybavena zadním otevíráním a nabídne možnost přístupu do hlavní komory za chůze – přetočením batohu dopředu při zapnutém bederním pásu. Uvnitř najdeme praktické dělící příčky na suchý zip, které umožňují… více informací

Tenba Tools BYOB 10 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Tenba Tools BYOB 10 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Tenba Tools BYOB 10 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Tenba Tools BYOB 10?

Tenba Tools BYOB 10 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Tenba Tools BYOB 10
Kde koupit:
obchody Tenba Tools BYOB 10
Kompletní specifikace:
popis Tenba Tools BYOB 10
Český návod:
návod Tenba Tools BYOB 10

Šedá kamera BYOB 10 od firmy Tenba je navržena tak, aby udržela a chránila fotoaparát a zařízení uvnitř jiných brašen, větších batohů, kufrů nebo kabelky. Jeho měkký vnější plášť se tvaruje do tvaru různých tašek. Šedá jednotka BYOB 10 pojme tělo fotoaparátu DSLR nebo bezzrcadlového fotoaparátu s až 4 objektivy a příslušenstvím a může přenášet objektiv 24-70 mm F2.8, který je připojen k tělu fotoaparátu. Měkčené vnitřní děliče jsou nastavitelné tak, aby odpovídaly více konfiguracím a měkké trikotové obložení nepoškrábe vaše zařízení. Insert je opatřen horním poklopem na zip, který lze sklopit a uložit, aby byl umožněn snadný přístup k vašemu zařízení. Na poklopu je rukojeť pro nošení a rychlé vyjmutí vložky. Pružné síťované kapsy poskytují místo pro uložení mobilních telefonů, fotoaparátu… více informací

LowePro ProTactic 450 AW recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LowePro ProTactic 450 AW a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LowePro ProTactic 450 AW před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LowePro ProTactic 450 AW?

LowePro ProTactic 450 AW důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LowePro ProTactic 450 AW
Kde koupit:
obchody LowePro ProTactic 450 AW
Kompletní specifikace:
popis LowePro ProTactic 450 AW
Český návod:
návod LowePro ProTactic 450 AW

Fotobatoh zcela nové a originální konstrukce, která umožňuje přístup k fotografické technice z horní ze tří stran, je vyroben z odolných a odlehčených materiálů, které Vám poskytnou maximální ochranu vaší fototechniky kamkoliv se s ní vydáte. Větší ze dvou velikostí fotobatohů řady ProTactic, model 450 AW, nabízí moderní a nadčasový design včetně nových funkčních vychytávek a vylepšení. Fotobatoh zcela nové a originální konstrukce, která umožňuje přístup k fotografické technice z horní, zadní i obou bočních stran, je vyroben z odolných a odlehčených materiálů, které Vám poskytnou maximální ochranu vaší fototechniky kamkoliv se s ní vydáte. Super tenké dělící příčky na suchý zip (MaxFit Systém™) Vám navíc umožní přizpůsobení vnitřního prostoru jak podle objemu vaší fototechniky, tak i dle… více informací

Peak Design strap recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Peak Design strap a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Peak Design strap před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Peak Design strap?

Peak Design strap důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Peak Design strap
Kde koupit:
obchody Peak Design strap
Kompletní specifikace:
popis Peak Design strap
Český návod:
návod Peak Design strap

Nejvšestrannější rychloupínací popruh pro fotoaparát na světe. Leash™ je vhodný pro všechny fotoaparáty a situace. Jednoduše upravte Leash™ pro použití jako popruh na rameno, kolem krku, pojistku proti pádu přístroje, video stabilizátor a další. Nejvšestrannější rychloupínací popruh pro fotoaparát na světe. Leash™ je vhodný pro všechny fotoaparáty a situace. Jednoduše upravte Leash™ pro použití jako popruh na rameno, kolem krku, pojistku proti pádu přístroje, video stabilizátor a další. Když popruh nepotřebujete, lze jej jednoduše odepnout a schovat do kapsy, kabelky nebo foto brašny.
Nejen pro fotoaparáty
Vhodný i pro dalekohledy, stativy atd.: Nejen pro fotoaparáty. Leash lze připojit k čemukoliv, co chcete nést pomocí popruhu – tedy i dalekohledy, stativy, dálkoměry, batolata atd. K… více informací

ThinkTankPhoto Mirrorless Mover 20 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu ThinkTankPhoto Mirrorless Mover 20 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt ThinkTankPhoto Mirrorless Mover 20 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na ThinkTankPhoto Mirrorless Mover 20?

ThinkTankPhoto Mirrorless Mover 20 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze ThinkTankPhoto Mirrorless Mover 20
Kde koupit:
obchody ThinkTankPhoto Mirrorless Mover 20
Kompletní specifikace:
popis ThinkTankPhoto Mirrorless Mover 20
Český návod:
návod ThinkTankPhoto Mirrorless Mover 20

Think Tank Mirrorless Mover 30i Pewter – navržený pro bezzrcadlovku s středně velkým tělem s 2-3 objektivy. Popruhem na zadní straně můžete provléct pásek a nosit jej na pase, připevnit ho na Think tank, nebo na Photo Pro Speed Belt. Vysoce kvalitní YKK RC zipy zaručují trvanlivost a dlouhou výdrž.
více informací

Peak Design Slide Lite strap recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Peak Design Slide Lite strap a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Peak Design Slide Lite strap před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Peak Design Slide Lite strap?

Peak Design Slide Lite strap důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Peak Design Slide Lite strap
Kde koupit:
obchody Peak Design Slide Lite strap
Kompletní specifikace:
popis Peak Design Slide Lite strap
Český návod:
návod Peak Design Slide Lite strap

Nová verze popruhu Slide Lite přináší bezkonkurenční všestrannost popruhu Slide v menším balení a hodí se tak perfektně pro bezzrcadlovky a menší DSLR.
Slide Lite lze použít jako popruh na krk, přes hlavu nebo na rameni.
Jedna strana popruhu je hladká a klouže po oblečení (vhodné při použití přes hlavu v režimu sling), přilnavá druhá strana zabraňuje smeknutí (vhodné při použití na rameni).
Délku lze jednoduše a rychle upravit dvojicí duralových přezek.
Rychlé připojení a odpojení pomocí našeho jedinečného systému kotviček Anchor Link.
Dva body uchycení poskytují větší stabilitu než tradiční sling popruhy.
Kotvičky Anchor lze nově použít s libovolnou stativovou destičkou, L-bracket a samozřejmě všemi Peak Design destičkami.
Novinky: nový silikový grip, vylepšená tkanina, nižší a… více informací

Fjällräven Kanken Photo Insert 550 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Fjällräven Kanken Photo Insert 550 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Fjällräven Kanken Photo Insert 550 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Fjällräven Kanken Photo Insert 550?

Fjällräven Kanken Photo Insert 550 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Fjällräven Kanken Photo Insert 550
Kde koupit:
obchody Fjällräven Kanken Photo Insert 550
Kompletní specifikace:
popis Fjällräven Kanken Photo Insert 550
Český návod:
návod Fjällräven Kanken Photo Insert 550

Fjällräven Kanken Photo Insert – nejlepší kámoš vašeho Kankenu. A pokud jste nadšený fotograf, bude to zaručeně i váš nejlepší kámoš. Vyjímatelný polstrovaný organizér pro veškeré foto propriety od foťáku přes objektivy a čočky až po filtry, paměťové karty a kdesi cosi. Na vnitřní straně polstrovaného víka síťová kapsa a nechybí ani krabička se zipem na ukládání malých součástek. Materiál: 100% polyester. Rozměry: 34 x 24 x 10 cm.
více informací

Panasonic DMW-MCFT3 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Panasonic DMW-MCFT3 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Panasonic DMW-MCFT3 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Panasonic DMW-MCFT3?

Panasonic DMW-MCFT3 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Panasonic DMW-MCFT3
Kde koupit:
obchody Panasonic DMW-MCFT3
Kompletní specifikace:
popis Panasonic DMW-MCFT3
Český návod:
návod Panasonic DMW-MCFT3

Vodotěsné pouzdro  DMW-MCFT3E od Panasonicu vám umožní fotografovat mořské dno bez obav o váš fotoaparát. Můžete ho ponořit až do hloubky 40 metrů.
více informací

SUMDEX POC-484BK recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SUMDEX POC-484BK a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SUMDEX POC-484BK před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SUMDEX POC-484BK?

SUMDEX POC-484BK důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SUMDEX POC-484BK
Kde koupit:
obchody SUMDEX POC-484BK
Kompletní specifikace:
popis SUMDEX POC-484BK
Český návod:
návod SUMDEX POC-484BK

Prostorný batoh SUMDEX POC-484BK, vhodný pro kameru nebo fotoaparát včetně příslušenství, vyrobený z vysoce odolného materiálu, o rozměrech 29,2 x 44,5 x 17,1 cm, přehledné vypolstrované přihrádky, pohodlný ramenní popruh
více informací

Hama SYSCASE 40H recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hama SYSCASE 40H a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hama SYSCASE 40H před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hama SYSCASE 40H?

Hama SYSCASE 40H důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hama SYSCASE 40H
Kde koupit:
obchody Hama SYSCASE 40H
Kompletní specifikace:
popis Hama SYSCASE 40H
Český návod:
návod Hama SYSCASE 40H

Pouzdro pro malé digitální fotoaparáty – uzavření na zip

poutko na opasek
vnitřek pouzdra z měkkého fleece materiálu
malá vnitřní fleecová kapsa pro příslušenství

více informací