LOWEPRO Flipside Sport 20L AW recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu LOWEPRO Flipside Sport 20L AW a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt LOWEPRO Flipside Sport 20L AW před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na LOWEPRO Flipside Sport 20L AW?

LOWEPRO Flipside Sport 20L AW důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze LOWEPRO Flipside Sport 20L AW
Kde koupit:
obchody LOWEPRO Flipside Sport 20L AW
Kompletní specifikace:
popis LOWEPRO Flipside Sport 20L AW
Český návod:
návod LOWEPRO Flipside Sport 20L AW

Batoh Lowepro Flipside Sport 20L AW s jednokomorovou konstrukcí je výborný pomocník pro všechny fotografy, kteří vyznávají outdorové aktivity a na svá záda berou objemnou fotografickou výbavu. Flipside Sport 20L AW je určen k ochraně a transportu objemné fotografické výbavy: CSC nebo DSLR tělo s objektivem, další 2-3 objektivy, blesk, stativ nebo monopod, příslušenství a osobní věci. Moderní sportovní design, dokonalý ergonomický tvar, robustní, pevná konstrukce, nízká hmotnost, odolné materiály, to jsou hlavní rysy tohoto skvělého pomocníka na cesty.
Hlavní fotokomora batohu je vybavena zadním otevíráním a nabídne možnost přístupu do hlavní komory za chůze – přetočením batohu dopředu při zapnutém bederním pásu. Uvnitř najdeme praktické dělící příčky na suchý zip, které umožňují… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná