Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová?

Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová barva, kov. Originální dekorace na zahradu, balkon nebo terasu v romantickém vintage stylu, která navíc potěší nejednoho ptáčka v okolí. Plechová budka má krásně vyřezávané stěny, přes které lze vidět dovnitř a můžete tak ptáčky pozorovat nebo také sledovat zásobu ptačího zobu. Oživte zahradu stylovým bydlením pro ptáčky od dánské značky Chic Antique. Budka je zavěšená na jutovém provázku, a tak ji snadno zavěsíte na větev. Barva budky je krémově bílá s velmi výraznou šedou patinou a imitací rzi pro starobylý vzhled. Rozměr 14 x 14 cm, výška 19 cm. za skvělé ceny na Bellarose.cz! … více informací

Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová
Kde koupit:
obchody Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová
Kompletní specifikace:
popis Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová
Český návod:
návod Chic Antique Ptačí budka Antique White, krémová