Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500?

Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500
Kde koupit:
obchody Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500
Kompletní specifikace:
popis Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500
Český návod:
návod Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500

Sera Flore CO2 aktivní reaktor 500 s dvojitým rotorem. Rotory, z nichž vrchní je ve formě lamelového rotoru, zajišťují silné promíchání plynu CO2 s akvarijní vodou, takže se rozpustí až několik set bubinek CO2 za minutu. Reaktor 500 je vhodný pro sladkovodní akvária s objemem do 600 litrů. Snadná instalace a čištění. Reaktor je dodáván včetně propojek standartních hadic s utěsněním a přísavek pro instalaci. Možnost instalace uvnitř i zvenku akvária.
více informací

Dennerle CO2 reaktor Cyclo Turbo 750 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dennerle CO2 reaktor Cyclo Turbo 750 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dennerle CO2 reaktor Cyclo Turbo 750 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dennerle CO2 reaktor Cyclo Turbo 750?

Dennerle CO2 reaktor Cyclo Turbo 750 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dennerle CO2 reaktor Cyclo Turbo 750
Kde koupit:
obchody Dennerle CO2 reaktor Cyclo Turbo 750
Kompletní specifikace:
popis Dennerle CO2 reaktor Cyclo Turbo 750
Český návod:
návod Dennerle CO2 reaktor Cyclo Turbo 750

DENNERLE Cyclo Turbo reaktor pro dávkování CO2, 750 litrů Reaktor se napojí na vývod vnějšího filtru, který protitlakem rozpouští bublinky CO2, které stoupají nahoru po lopatkách. Průtok je regulovatelný, odvzdušnění jako u reaktorů Flipper je samozřejmostí.Vanička pro odvzdušnění falešných plynů je jednou z dokonalostí těchto zařízení. Plastová těla nepraskají, dají se čistit a zaměnit za větší.Mnoho maličkostí spojených s funkčností dělí tyto reaktory od konkurenčních výrobků. Falešné plyny jako např. dusík, vnikají do bublinky CO2, když se rozpouští ve vodě. Všechny reaktory Dennerle jsou proto vybaveny odvodem falešných plynů, které se od těžšího CO2 oddělují a jsou pravidelně odváděny. Takto je zaručeno maximální využití CO2 pro Vaše rostliny.Dennerle je přední německý výrobce… více informací

JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm?

JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm
Kde koupit:
obchody JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm
Kompletní specifikace:
popis JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm
Český návod:
návod JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm

Vhodné pro objem akvária do cca. 600 litrů.
Tento atomizér (difuzor či spíše reaktor) je nejnovějším počinem známé firmy JBL. Oproti podobně vypadajícím difuzérům však díky speciální makromolekulární membráně ušetří až 20% CO2. Jako podobné difuzory se umisťuje na výtokovou hadici vnějšího filtru. Umístění difuzéru by mělo být co nejdále od výtoku do akvária, tedy co nejblíže k filtru. Pracovní poloha musí být svislá, připojení hadičky CO2 musí směřovat dolů. – velmi precizní výrobek- místo zanášejícího se keramického válečku je použita speciální membrána- pracovní poloha svislá- velmi praktický držák s přísavkami (lze je sundat a přišroubovat třeba do skříňky)- z držáku lze tahem sundat- integrované počítadlo bublin- integrovaný zpětný ventil- plně rozebíratelný- šroubky jsou přiloženy  … více informací

Dajana Liquid carbon CO2 100 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dajana Liquid carbon CO2 100 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dajana Liquid carbon CO2 100 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dajana Liquid carbon CO2 100 ml?

Dajana Liquid carbon CO2 100 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dajana Liquid carbon CO2 100 ml
Kde koupit:
obchody Dajana Liquid carbon CO2 100 ml
Kompletní specifikace:
popis Dajana Liquid carbon CO2 100 ml
Český návod:
návod Dajana Liquid carbon CO2 100 ml

Nový výrobek Dajana Liquid carbon CO2 je produkt, který pomůže Vašim rostlinám být silnější, zdravější, jako po aplikaci stlačeného CO2. Oxid uhličitý se pozvolna uvolňuje do akvarijní vody po 12-18 hodin. Je tedy nezbytné přípravek aplikovat pravidelně každý den v předepsaném množství. Přípravek má také velmi zajímavý vedlejší účinek a to, že velmi účinně zabraňuje růstu všech druhů řas. Neobsahuje měď ani jiné těžké kovy, účinná složka se postupně rozkládá, nehrozí tedy riziko kumulace škodlivin v tělech živočichů či rostlin, případně v prostředí.
Účinný zdroj uhlíku pro Vaše akvarijní rostliny, tekutý zdroj CO2. Přípravek potlačuje růst řas a zvyšuje konkurenceschopnost rostlin vůči řasám. Dávkujte pravidelně, každý den 1ml na 50l akvarijní vody. Max. dávkování je 2ml na 50l akvarijní… více informací

Dennerle pH-Controller Evolution Deluxe recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dennerle pH-Controller Evolution Deluxe a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dennerle pH-Controller Evolution Deluxe před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dennerle pH-Controller Evolution Deluxe?

Dennerle pH-Controller Evolution Deluxe důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dennerle pH-Controller Evolution Deluxe
Kde koupit:
obchody Dennerle pH-Controller Evolution Deluxe
Kompletní specifikace:
popis Dennerle pH-Controller Evolution Deluxe
Český návod:
návod Dennerle pH-Controller Evolution Deluxe

Popis:  
Dennerle PH-Controller Evolution Deluxe

Firma DENNERLE stanovila nová měřítka v automatických CO2 systémech svými produkty pH-Controller Evolution a Evolution DeLuxe. Precizní ovládací jednotky vyvinuté firmou DENNERLE permanentně elektronicky měří hodnotu pH a automaticky regulují přísun CO2 prostřednictvím magnetického ventilu (např. DENNERLE CO2 noční uzavírací ventil). Oba produkty pH-Controller si Vás získají svou vysokou funkčností, spolehlivostí a komfortem. Jejich obsluha je neuvěřitelně jednoduchá: 1 tlačítko = 1 funkce. Kontrolka signalizuje právě probíhající dodávání CO2 do akvária. Pokud se aktuální hodnota pH v akváriu odchýlí o více než +/- 0,5 od nastavené požadované hodnoty, ihned se aktivuje funkce „alarmu“ a displej Controlleru začne blikat.
Produkt… více informací

Ruwal CO2 difuzor recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ruwal CO2 difuzor a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ruwal CO2 difuzor před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ruwal CO2 difuzor?

Ruwal CO2 difuzor důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ruwal CO2 difuzor
Kde koupit:
obchody Ruwal CO2 difuzor
Kompletní specifikace:
popis Ruwal CO2 difuzor
Český návod:
návod Ruwal CO2 difuzor

Zařízení umožňuje kontrolovat počet bublin dávkovaného CO2 a tím i jeho dávkování do akvária. Zpětný ventil zabraňuje průniku vody do CO2 zařízení. Pro optimální rozptyl CO2 je nutno keramickou tabletu udržovat v čistotě. Při zhoršení průchodnosti se doporučuje tabletu namočit např.do roztoku Sava a poté důkladně očistit kartáčkem v teplé vodě.
více informací

Aqua Nova redukční ventil CO2 s manometry recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Aqua Nova redukční ventil CO2 s manometry a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Aqua Nova redukční ventil CO2 s manometry před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Aqua Nova redukční ventil CO2 s manometry?

Aqua Nova redukční ventil CO2 s manometry důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Aqua Nova redukční ventil CO2 s manometry
Kde koupit:
obchody Aqua Nova redukční ventil CO2 s manometry
Kompletní specifikace:
popis Aqua Nova redukční ventil CO2 s manometry
Český návod:
návod Aqua Nova redukční ventil CO2 s manometry

2x manometry – pro kontrolu výstupního tlaku a tlaku v lahvi. Vhodné pro lahve o objemu 0,75, 2,5 a 8l.
více informací

Sera CO2 Start set recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Sera CO2 Start set a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Sera CO2 Start set před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Sera CO2 Start set?

Sera CO2 Start set důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Sera CO2 Start set
Kde koupit:
obchody Sera CO2 Start set
Kompletní specifikace:
popis Sera CO2 Start set
Český návod:
návod Sera CO2 Start set

Sera CO2 start je levnýmý způsobem hnojení oxidem uhličitým. Ideální pro malá akvária do 120 litrů. sera CO2-Start se skládá ze sera CO2 difúzního reaktoru a tabletek sera CO2 Tabs plus.

100% využití plynu
bez použití tlakové láhve
bez rušivých hadiček
jednoduchá aplikace tablet

Sera CO2-difúzní reaktor při každém použití zásobuje akvárium 100 ml oxidu uhličitého. Přitom CO2 proniká z tablet sera CO2 Tabs plus během několika hodin přes speciální umělou hmotu reaktoru do akvarijní vody. Rozpuštěním sera CO2 Tabs plus jsou uvolněny stopové prvky a vitální látky, které klesají a jsou prouděním vody rovnoměrně rozděleny. CO2 a ostatní živiny tak mohou být rostlinami optimálně přijmuty. sera CO2-Start potřebuje málo místa, ale podává maximální výkon.
více informací

Rataj CO2 Vital 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Rataj CO2 Vital 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Rataj CO2 Vital 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Rataj CO2 Vital 500 ml?

Rataj CO2 Vital 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Rataj CO2 Vital 500 ml
Kde koupit:
obchody Rataj CO2 Vital 500 ml
Kompletní specifikace:
popis Rataj CO2 Vital 500 ml
Český návod:
návod Rataj CO2 Vital 500 ml

Rostliny potřebují ke svému zdárnému růstu oxid uhličitý. Bez oxidu uhličitého nemůže probíhat fotosyntéza a tvorba kyslíku. Nedostatek CO2 v akváriu je jednou ze základních přícin, proč rostliny nerostou a nejsou vybarvené . Navíc se při jeho nedostatku i nadměrně zvedá pH vody do alkalické oblasti, což nevyhovuje ani vetšině chovaných ryb. CO2 lze efektivně dávkovat pomocí přípravku CO2 Vital, který dávkuje uhlík do akvária v tekuté formě.
Pravidelnou aplikací se znatelně podpoří růst rostlin a zlepší se jejich vybarvení. Účinná látka současně potlačuje a hubí řasy. Přípravek v doporučené denní dávce neškodí rybám ani bezobratlým.
Dávkování : 1 -4 ml přípravku na 100 l akvarijní vody každý den, nejlépe ráno. Maximální dávku doporučujeme pouze u hustě zarostlých akvárií se silným… více informací

Dennerle Bio 60 CO2 Set recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Dennerle Bio 60 CO2 Set a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Dennerle Bio 60 CO2 Set před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Dennerle Bio 60 CO2 Set?

Dennerle Bio 60 CO2 Set důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Dennerle Bio 60 CO2 Set
Kde koupit:
obchody Dennerle Bio 60 CO2 Set
Kompletní specifikace:
popis Dennerle Bio 60 CO2 Set
Český návod:
návod Dennerle Bio 60 CO2 Set

Popis:  
Snadný a bezpečný způsob dodávání CO2 pro akvárium do 60L.
Produkce CO2 a jeho dodávání do akvária probíhají plně automaticky a do nádrže se vždy dostane to správné množství CO2.
Nemusíte cokoliv nastavovat ani měřit. Jednodušeji a pohodlněji to již nejde.
Systém DENNERLE Bio CO2 je proto vhodný pro všechny uživatele, kteří s dodáváním CO2 teprve začínají, či pro ty, kteří si jen chtějí vyzkoušet účinky CO2 ve vlastním akváriu.
Již po několika málo týdnech přidávání CO2 do akvária se dostaví úspěch: rostliny porostou mnohem lépe, budou silnější a vitálnější, jejich listy získají sytě zelenou barvu. Celé akvárium doslova obživne.
Rovnoměrná produkce CO2 díky CO2 Control Gelu.
Systém DENNERLE Bio CO2 využívá staré známé skutečnosti, že kvasinky dokáží v uzavřené nádobě s cukrem bez… více informací