JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm?

JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm
Kde koupit:
obchody JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm
Kompletní specifikace:
popis JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm
Český návod:
návod JBL Proflora Direct vnější atomizér 16/22 mm

Vhodné pro objem akvária do cca. 600 litrů.
Tento atomizér (difuzor či spíše reaktor) je nejnovějším počinem známé firmy JBL. Oproti podobně vypadajícím difuzérům však díky speciální makromolekulární membráně ušetří až 20% CO2. Jako podobné difuzory se umisťuje na výtokovou hadici vnějšího filtru. Umístění difuzéru by mělo být co nejdále od výtoku do akvária, tedy co nejblíže k filtru. Pracovní poloha musí být svislá, připojení hadičky CO2 musí směřovat dolů. – velmi precizní výrobek- místo zanášejícího se keramického válečku je použita speciální membrána- pracovní poloha svislá- velmi praktický držák s přísavkami (lze je sundat a přišroubovat třeba do skříňky)- z držáku lze tahem sundat- integrované počítadlo bublin- integrovaný zpětný ventil- plně rozebíratelný- šroubky jsou přiloženy  … více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná