Denk keramik včelí úl CeraNatur 16x27cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Denk keramik včelí úl CeraNatur 16x27cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Denk keramik včelí úl CeraNatur 16x27cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Denk keramik včelí úl CeraNatur 16x27cm?

Díky tomuto včelímu úlu přidělíte včelám hnízda, která jsou téměř identická těm přirozeným a poskytnete jim určitý domov na Vaší zahradě. Vchod včelího úlu je modrý, protože tato barva přitahuje čmeláky. Na jaře užije včelí královna včelí úl jako svoje hnízdo, na podzim se užije jako zimní čtvrť. Dodáváno včetně hnízdící vlny. Ulehčete tak i těmto nevinným tvorům, kteří jsou postiženi chováním dnešní civilizace! Ručně vyrobený produkt v Německu z vysoce kvalitní přírodní keramiky CeraNatur. Včelí úl je dvoudílný, zabalený v přepravní krabici. Součástí dodávky je hnízdící vlna a instrukce. Rozměry: průměr 27cm, výška 16cm, váha 5,5kg. … více informací

Denk keramik včelí úl CeraNatur 16x27cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Denk keramik včelí úl CeraNatur 16x27cm
Kde koupit:
obchody Denk keramik včelí úl CeraNatur 16x27cm
Kompletní specifikace:
popis Denk keramik včelí úl CeraNatur 16x27cm
Český návod:
návod Denk keramik včelí úl CeraNatur 16x27cm

DENK Keramik Ptačí pítko Granicium 38x7cm recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu DENK Keramik Ptačí pítko Granicium 38x7cm a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt DENK Keramik Ptačí pítko Granicium 38x7cm před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na DENK Keramik Ptačí pítko Granicium 38x7cm?

Všichni zahradní ptáci stále potřebují pitnou vodu, a to i v chladnějších obdobích roku. Toto pítko by tak mělo být používáno po celý rok, což je díky užitému odolnému materiálu Granicium možné. Granicium je jedinečné. 100% přírodní produkt, extrémně tvrdý a trvanlivý. Je jasné, že dnešní civilizace a styl života spousty lidí nutí stále více a více zvířat opustit svoje přirozené prostředí. Přiblížení takového prostředí se dá pomoci i díky takovým maličkostem jako je toto ptačí pítko. Udělejte něco pro naši planetu a její zvířata a vytvořte tak lepší podmínky pro jejich život. Toto pítko tomu jistě také napomůže. Více informací o použitém materiálu naleznete na www.granicium.com. Baleno v přepravní krabici. Rozměry 38x7cm, váha 5kg. … více informací

DENK Keramik Ptačí pítko Granicium 38x7cm důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze DENK Keramik Ptačí pítko Granicium 38x7cm
Kde koupit:
obchody DENK Keramik Ptačí pítko Granicium 38x7cm
Kompletní specifikace:
popis DENK Keramik Ptačí pítko Granicium 38x7cm
Český návod:
návod DENK Keramik Ptačí pítko Granicium 38x7cm