Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml?

Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml
Kde koupit:
obchody Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml
Kompletní specifikace:
popis Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml
Český návod:
návod Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml

Čistící prostředek vyvinutý pro čištění přepravek, klecí, kotců atd . Speciálně vybrané mikroorganismy odstraní nepříjemný zápach a vyčistí i silně znečištěná a mastná místa. Unikátní složení HabitBreaker zároveň účinně brání znovuvytváření zápachu. Tento čistící prostředek můžete použít na plast, kov a dřevo.

Použití:před použitím řádně protřepejte. Vyzkoušejte na skrytém místě kvůli barevné stálosti povrchu. Nepoužívejte na vlnu a kůži. Postižené místo osušte, odstraňte z povrchu nečistoty a následně aplikujte na znečištěné místo a okolo něj. Poté postižené místo suchým čistým hadrem vysušte, hadr vypláchněte a opakujte dle potřeby. Balení je ekologicky šetrné, 100% recyklovatelné.
Složení:purifikovaná voda, patentovaná olejová složka, rostlinný čistící prostředek (neionogenní… více informací

WERRA šampon s biosírou s ichtamolem 500ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu WERRA šampon s biosírou s ichtamolem 500ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt WERRA šampon s biosírou s ichtamolem 500ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na WERRA šampon s biosírou s ichtamolem 500ml?

WERRA šampon s biosírou s ichtamolem 500ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze WERRA šampon s biosírou s ichtamolem 500ml
Kde koupit:
obchody WERRA šampon s biosírou s ichtamolem 500ml
Kompletní specifikace:
popis WERRA šampon s biosírou s ichtamolem 500ml
Český návod:
návod WERRA šampon s biosírou s ichtamolem 500ml

Šampon také obsahuje norkový olej, extrakt z jitrocele a přírodní repelenty. Je určen jako prevence, nebo zmírnění následků, kožních plísní a dermatóz a zlepšení stavu srsti. Doporučuje se preventivně používat zejména u dlouhosrstých psů, kde se pokožka špatně hojí.  

Použití: šampon se vmasíruje do mokré srsti a nechá působit 3 – 5 minut. Psa důkladně opláchněte, usušte a zabezpečte proti prochlazení.
Obsah: 500 ml

více informací

Deta Werra desinfekce na klec 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Deta Werra desinfekce na klec 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Deta Werra desinfekce na klec 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Deta Werra desinfekce na klec 500 ml?

Deta Werra desinfekce na klec 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Deta Werra desinfekce na klec 500 ml
Kde koupit:
obchody Deta Werra desinfekce na klec 500 ml
Kompletní specifikace:
popis Deta Werra desinfekce na klec 500 ml
Český návod:
návod Deta Werra desinfekce na klec 500 ml

Prostředek pro čištění klecí s desinfekční přísadou. Použití: prostředek se nanáší bez dalšího ředění ve formě postřiku pěnou. Po 3 – 5 minutách opláchněte proudem vody. Balení: 500 g Prostředek pro čištění klecí s desinfekční přísadou. Použití: prostředek se nanáší bez dalšího ředění ve formě postřiku pěnou. Po 3 – 5 minutách opláchněte proudem vody. Balení: 500 g
více informací