Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml?

Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml
Kde koupit:
obchody Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml
Kompletní specifikace:
popis Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml
Český návod:
návod Werra – desinfekce na čištění klecí 500 ml

Čistící prostředek vyvinutý pro čištění přepravek, klecí, kotců atd . Speciálně vybrané mikroorganismy odstraní nepříjemný zápach a vyčistí i silně znečištěná a mastná místa. Unikátní složení HabitBreaker zároveň účinně brání znovuvytváření zápachu. Tento čistící prostředek můžete použít na plast, kov a dřevo.

Použití:před použitím řádně protřepejte. Vyzkoušejte na skrytém místě kvůli barevné stálosti povrchu. Nepoužívejte na vlnu a kůži. Postižené místo osušte, odstraňte z povrchu nečistoty a následně aplikujte na znečištěné místo a okolo něj. Poté postižené místo suchým čistým hadrem vysušte, hadr vypláchněte a opakujte dle potřeby. Balení je ekologicky šetrné, 100% recyklovatelné.
Složení:purifikovaná voda, patentovaná olejová složka, rostlinný čistící prostředek (neionogenní… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná