Doodlebone Chladící postroj Neo Flex recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Doodlebone Chladící postroj Neo Flex a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Doodlebone Chladící postroj Neo Flex před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Doodlebone Chladící postroj Neo Flex?

Doodlebone Chladící postroj Neo Flex důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Doodlebone Chladící postroj Neo Flex
Kde koupit:
obchody Doodlebone Chladící postroj Neo Flex
Kompletní specifikace:
popis Doodlebone Chladící postroj Neo Flex
Český návod:
návod Doodlebone Chladící postroj Neo Flex

Střih postroje Doodlebone Neo-Flex vychází z oblíbených postrojů Airmesh, oproti nim je ale vyrobený z neoprenu, který psům poskytuje ještě větší pohodlí. Neoprenový postroj je měkký a elastický, zároveň ale dostatečně pevný, a je tak vhodný i pro velmi energické psy. Podobně jako ostatní postroje Doodlebone, i Neo-Flex přichází s konstrukcí postroje, která předchází otlačeninám u psů s tendencí táhnout.
Vybírat můžete ze dvou barevných variant. Postroj lze prát v pračce.
Postroj Neo-Flex lze během horkých dnů použít také jako chladící postroj. Postroj stačí namočit do vody a poté nasadit psovi. Během extrémně vysokých teplot postup opakujte dle potřeby. 
Velikosti:
Jak vybrat správnou velikost? Vezměte papírový nebo krejčovský metr a změřte Vašemu psovi obvod trupu v jeho nejširší části…. více informací

Doodlebone Postroj Airmesh Snappy recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Doodlebone Postroj Airmesh Snappy a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Doodlebone Postroj Airmesh Snappy před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Doodlebone Postroj Airmesh Snappy?

Doodlebone Postroj Airmesh Snappy důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Doodlebone Postroj Airmesh Snappy
Kde koupit:
obchody Doodlebone Postroj Airmesh Snappy
Kompletní specifikace:
popis Doodlebone Postroj Airmesh Snappy
Český návod:
návod Doodlebone Postroj Airmesh Snappy

Postroj pro psy. Vesta, která obepíná trup psa. Zapínání na suchý zip.
Na rozdíl od jiných postrojů, Airmesh Snappy je vesta, která obepíná větší plochu těla psa, takže je vhodnou volbou i pro nejenergičtější psy a štěňata. Postroj padne skvěle také miniaturním psům a psům s úzkým trupem. Speciální design postroje zamezuje tahání za hlavu, a tak Airmesh Snappy uvítají všichni psi, kterým běžný postroj není pohodlný. Postroj je také vhodný pro psy s velkou hlavou, jako jsou buldočci a mopsové.
Postroj Airmesh je bestseller od anglické značky Doodlebone. Doporučujeme pro energické psy, kteří se nemohou dočkat každé procházky. Postroj Airmesh drží pevně na svém místě, a tak máte Vašeho psa neustále pod kontrolou. Měkkoučký postroj Airmesh je navržen tak, aby předcházel vzniku otlačenin nebo… více informací

Doodlebone Postroj Airmesh recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Doodlebone Postroj Airmesh a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Doodlebone Postroj Airmesh před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Doodlebone Postroj Airmesh?

Doodlebone Postroj Airmesh důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Doodlebone Postroj Airmesh
Kde koupit:
obchody Doodlebone Postroj Airmesh
Kompletní specifikace:
popis Doodlebone Postroj Airmesh
Český návod:
návod Doodlebone Postroj Airmesh

Postroj Airmesh je bestseller od anglické značky Doodlebone. Doporučujeme pro energické psy, kteří se nemohou dočkat každé procházky. Postroj Airmesh drží pevně na svém místě, a tak máte vašeho psa neustále pod kontrolou. Měkkoučký postroj Airmesh je navržen tak, aby předcházel vzniku otlačenin nebo modřin u psů, kteří mají tendenci táhnout. Tento typ postroje odborníci doporučují i pro miniaturní psy, u kterých je zvýšené riziko poranění krku při použití klasického obojku.
Na rozdíl od jiných postrojů, Airmesh Snappy obepíná větší plochu těla psa, takže je vhodnou volbou i pro nejenergičtější psy. Speciální design postroje zamezuje tahání za hlavu, a tak Airmesh Snappy uvítají všichni psi, kterým běžný postroj není pohodlný. Postroj je také vhodný pro psy s velkou hlavou, jako jsou… více informací