Doodlebone Postroj Airmesh Snappy recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Doodlebone Postroj Airmesh Snappy a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Doodlebone Postroj Airmesh Snappy před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Doodlebone Postroj Airmesh Snappy?

Doodlebone Postroj Airmesh Snappy důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Doodlebone Postroj Airmesh Snappy
Kde koupit:
obchody Doodlebone Postroj Airmesh Snappy
Kompletní specifikace:
popis Doodlebone Postroj Airmesh Snappy
Český návod:
návod Doodlebone Postroj Airmesh Snappy

Postroj pro psy. Vesta, která obepíná trup psa. Zapínání na suchý zip.
Na rozdíl od jiných postrojů, Airmesh Snappy je vesta, která obepíná větší plochu těla psa, takže je vhodnou volbou i pro nejenergičtější psy a štěňata. Postroj padne skvěle také miniaturním psům a psům s úzkým trupem. Speciální design postroje zamezuje tahání za hlavu, a tak Airmesh Snappy uvítají všichni psi, kterým běžný postroj není pohodlný. Postroj je také vhodný pro psy s velkou hlavou, jako jsou buldočci a mopsové.
Postroj Airmesh je bestseller od anglické značky Doodlebone. Doporučujeme pro energické psy, kteří se nemohou dočkat každé procházky. Postroj Airmesh drží pevně na svém místě, a tak máte Vašeho psa neustále pod kontrolou. Měkkoučký postroj Airmesh je navržen tak, aby předcházel vzniku otlačenin nebo… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná