HANSCRAFT Flow Jet 3000 71m3/h 400V recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HANSCRAFT Flow Jet 3000 71m3/h 400V a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT Flow Jet 3000 71m3/h 400V před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HANSCRAFT Flow Jet 3000 71m3/h 400V?

HANSCRAFT Flow Jet 3000 71m3/h 400V důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HANSCRAFT Flow Jet 3000 71m3/h 400V
Kde koupit:
obchody HANSCRAFT Flow Jet 3000 71m3/h 400V
Kompletní specifikace:
popis HANSCRAFT Flow Jet 3000 71m3/h 400V
Český návod:
návod HANSCRAFT Flow Jet 3000 71m3/h 400V

Protiproud Hanscraft Flow Jet 3000 – 71 m3/h, 400 V
Bazénový protiproud je určen pro instalaci do šachty za bazénem. Vestavěný protiproud Hanscraft Flow Jet lze ovládat přímo z vody pomocí pneumatického tlačítka. Otočná tryska protiproudu umožňuje směrování proudu vody a nastavení jeho síly. Zařízení je dodáváno jako kompletní sestava.
Určení:
Pro betonové bazény s obkladem
Pro betonové bazény s folií
Pro laminátové bazény
Pro plastové bazény
Dodávka protiproudu Hanscraft Flow Jet 3000 obsahuje:
Montážní část protiproudu
Čelní masku s regulovatelnou tryskou
Přisávání vzduchu s hadičkou
Tlačítko zapínání protiproudu
Protiproudé čerpadlo
Elekto jistící a spínací rozvaděč 2 kulové ventily 75 mm
Technické údaje protiproudu Flow Jet 3000:

Napětí: 400 V
Výkon čerpadla: 71 m3/hod
více informací

HANSCRAFT Levante recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HANSCRAFT Levante a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT Levante před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HANSCRAFT Levante?

HANSCRAFT Levante důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HANSCRAFT Levante
Kde koupit:
obchody HANSCRAFT Levante
Kompletní specifikace:
popis HANSCRAFT Levante
Český návod:
návod HANSCRAFT Levante

Masážní křeslo HANSCRAFT Levante, hnědé
Stylové, pohodlné a účinné masážní křeslo, které splyne s interiérem moderního bydlení a je v souladu s filozofií tradiční čínské medicíny. Vzduchové polštářky uvolní vaše tělo a dopomůžou ke správnému držení těla, které je klíčem ke zdraví.
Věděli jste, že naše zdraví je úzce spjato s pánví?
Častý typ nadváhy se objevuje ve spodní části těla. Tento úkaz je znám jako hruškoidní postava. Podle tradiční čínské medicíny je zdraví úzce spjato s pánví. Pánevní dislokace způsobena špatným držením může mít vliv na špatnou kondici vnitřních orgánů, což ovlivňuje krevní oběh a metabolizmus. Způsobuje slabý puls a brání hubnutí. Zejména ženám, chtějí-li dosáhnout štíhlé postavy a dobrého zdravotního stavu, je doporučováno podpořit správné držení těla, které… více informací

Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite?

Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite
Český návod:
návod Hanscraft MSpa M-009LS Alpine Lite

Nejlevnější čtvercová mobilní vířivka MSpa na trhu!

Praktický tvar nejlevnější vířivky MSpa Alpine M-009LS LITE nám každoročně zaručuje vysoké prodeje. Nehledáte-li ve věcech složitosti, koupí této vany rozhodně neproděláte!

Místa uvnitř je dost pro dva dospělé a dvě děti. Vířivka je vybavena vrchním krytem na bezpečnostní klipsny a samozřejmě i ohřevem vody, jako každá jiná MSpa.

Jestliže byste uvažovali o větší čtvercové vířivce, doporučujeme nejprodávanější model ALPINE M-019LS LITE, pro 4 dospělé osoby + 2 děti.

Technická data:
– počet osob: 2 dospělé osoby + 2 děti
– rozměr vířivky: 1,58 x 1,58 m (čtverec)
– výška: 0,68 m
– počet vzruchových trysek: 108
– výkon perličkové masáže: 600W
– objem vody: cca 650 litrů
– hmotnost: cca 21,5 kg
– napájení: 220-240V – 50Hz… více informací

Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE?

Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE
Kde koupit:
obchody Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE
Kompletní specifikace:
popis Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE
Český návod:
návod Hanscraft MSpa D-AL04 ALPINE

Nejlevnější vířivka MSpa Alpine D-AL04 je velice oblíbená nejen kvůli své ceně, ale také praktickému tvaru. Skořepina má metalickou stříbrnou barvu, která v kombinaci s grafitově-šedými bočními panely působí velmi elegantně. Nehledáte-li ve věcech složitosti, koupí této vany rozhodně neproděláte!
Místa uvnitř je dost pro dva dospělé a dvě děti. Vířivka je vybavena vrchním krytem na bezpečnostní klipsny a samozřejmě i ohřevem vody, jako každá jiná MSpa.
Jestliže byste uvažovali o větší čtvercové vířivce, doporučujeme nejnovější model Tekapo D-TE06, pro 6 osob.
DÁREK ZDARMA: K mobilní vířivce MSpa od nás dostanete dárek, dózu INSPARATION CRYSTALS, americkou nepěnivou aromaterapii speciálně vytvořenou přímo pro vířivé vany, která tak maximalizuje zážitek z relaxace a uvolní veškeré Vaše… více informací

HANSCRAFT Corvelux 3 bazénové zastřešení recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HANSCRAFT Corvelux 3 bazénové zastřešení a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT Corvelux 3 bazénové zastřešení před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HANSCRAFT Corvelux 3 bazénové zastřešení?

HANSCRAFT Corvelux 3 bazénové zastřešení důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HANSCRAFT Corvelux 3 bazénové zastřešení
Kde koupit:
obchody HANSCRAFT Corvelux 3 bazénové zastřešení
Kompletní specifikace:
popis HANSCRAFT Corvelux 3 bazénové zastřešení
Český návod:
návod HANSCRAFT Corvelux 3 bazénové zastřešení

 
Zastřešení bazénu Coverlux 3 je novinkou na evropském trhu. Díky své nízké výšce a eleganci zastřešení se jednoduše hodí do jakékoliv zahrady a nenarušuje její architekturu. Již v základním provedení nabízí nízké pochozí koleje a bezpečnostní krytinu z 3 mm čirého polykarbonátu. Rám a lišty jsou vyráběny z eloxovaného odolného hliníku, v čele jsou pantově bezrámové dveře, které dokreslují lehkost a čistý design celého zastřešení. I přes nižší výšku zastřešení máte možnost ve vašem bazénu plavat i se zakrytou střechou v jakémkoli počasí. Zastřešení Coverlux 3 vydrží zátěž až 40 kg/m2 zatížení sněhem. Zastřešení bazénu bude ozdobou vaší zahrady.  
Stavbu zastřešení bazénů zvládnete postavit i svépomoci.  
Technické rozměry zastřešení bazénu Coverlux 3  

Vnější rozměry: 5700 x 10465 mm… více informací

HANSCRAFT 3D Paradise recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HANSCRAFT 3D Paradise a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT 3D Paradise před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HANSCRAFT 3D Paradise?

HANSCRAFT 3D Paradise důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HANSCRAFT 3D Paradise
Kde koupit:
obchody HANSCRAFT 3D Paradise
Kompletní specifikace:
popis HANSCRAFT 3D Paradise
Český návod:
návod HANSCRAFT 3D Paradise

 
Robotické masážní křeslo 3D PARADISE v černé barvě
HANSCRAFT 3D Paradise je kvalitní moderní masážní křeslo určené pro domácí a relaxační účely. Je navrženo tak, aby vám pomohlo dosáhnout terapeutického uvolnění svalů v těle a zvýšilo krevní oběh. Toto luxusní pohodlné křeslo v sobě spojuje nejlepší technologie a moderní design. Umožňuje funkci Zero Gravity, při které je tělo v úplné horizontální poloze, tím se svaly více uvolní a lépe v těle proudí krev. Masážní křeslo 3D Paradise vám díky 61 airbagům a 26 masážním válcům dokáže dopřát neuvěřitelně realistickou masáž celého těla včetně krku a ramen. Vzduchové airbagy vás doslova zafixují do křesla a příjemně vám promačkají tělo, přičemž zadní hlavice vám cíleně uvolňují a masírují záda a spodní hlavice chodidla. Lze zároveň nastavit… více informací

SIESTA EXCLUSIVE Lehátko AQUA bílé recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu SIESTA EXCLUSIVE Lehátko AQUA bílé a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt SIESTA EXCLUSIVE Lehátko AQUA bílé před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na SIESTA EXCLUSIVE Lehátko AQUA bílé?

SIESTA EXCLUSIVE Lehátko AQUA bílé důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze SIESTA EXCLUSIVE Lehátko AQUA bílé
Kde koupit:
obchody SIESTA EXCLUSIVE Lehátko AQUA bílé
Kompletní specifikace:
popis SIESTA EXCLUSIVE Lehátko AQUA bílé
Český návod:
návod SIESTA EXCLUSIVE Lehátko AQUA bílé

Lehátko AQUA – bílé. Lehátko AQUA představuje mladý a dynamický styl. Možnost 5 poloh. Malá skrytá kolečka pro snadnou přepravu. Odolné proti povětrnostním vlivům. Lze složit.Úspěšný nábytek s exportem do více nežli 100 zemí světa, kde je každodenně užíván v komerčních provozech.
více informací

HANSCRAFT MSpa rozkládací pěnová termopodložka (9ks) recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HANSCRAFT MSpa rozkládací pěnová termopodložka (9ks) a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT MSpa rozkládací pěnová termopodložka (9ks) před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HANSCRAFT MSpa rozkládací pěnová termopodložka (9ks)?

HANSCRAFT MSpa rozkládací pěnová termopodložka (9ks) důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HANSCRAFT MSpa rozkládací pěnová termopodložka (9ks)
Kde koupit:
obchody HANSCRAFT MSpa rozkládací pěnová termopodložka (9ks)
Kompletní specifikace:
popis HANSCRAFT MSpa rozkládací pěnová termopodložka (9ks)
Český návod:
návod HANSCRAFT MSpa rozkládací pěnová termopodložka (9ks)

Určení: pro vířivé vany
Provedení výrobku: šedá barva

Pěnová termopodložka
Rozkládací, voděodolná, složitelná z 9 dílů
Pomáhá k izolaci vířivky před únikem tepla, šetří spotřebu energie
Roměry: 59x59x0,5 cm/díl, 59x59x4,5 cm/kus
Barva: šedá

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):
Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 0.100
Výška (cm): 35.00
Šířka (cm): 35.00
Hloubka (cm): 35.00
EAN: 6954521604923

více informací

HANSCRAFT Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HANSCRAFT Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HANSCRAFT Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000?

HANSCRAFT Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HANSCRAFT Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000
Kde koupit:
obchody HANSCRAFT Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000
Kompletní specifikace:
popis HANSCRAFT Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000
Český návod:
návod HANSCRAFT Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000

Předmontážní sada protiproudu FLOW JET 3000 – 400V
Předmontážní sada pro Protiproud HANSCRAFT FLOW JET 5000 – 400V
Předmontáží sada obsahuje:

přední masku protiproudu
elektroskříňku
2x kulový ventil

Díky přední masce můžete v protiproudu regulovat přisávání vzduchu přímo z bazénu, stejně tak i průtok vody. Trysku o průměru 4 cm můžete volitelně nastavit a určit směr proudu vody.
Čerpadlo není součástí předmontáží sady.
více informací

HANSCRAFT Zastřešení bazénu COVERLUX 1 recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HANSCRAFT Zastřešení bazénu COVERLUX 1 a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HANSCRAFT Zastřešení bazénu COVERLUX 1 před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HANSCRAFT Zastřešení bazénu COVERLUX 1?

HANSCRAFT Zastřešení bazénu COVERLUX 1 důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HANSCRAFT Zastřešení bazénu COVERLUX 1
Kde koupit:
obchody HANSCRAFT Zastřešení bazénu COVERLUX 1
Kompletní specifikace:
popis HANSCRAFT Zastřešení bazénu COVERLUX 1
Český návod:
návod HANSCRAFT Zastřešení bazénu COVERLUX 1

Zastřešení bazénu HANSCRAFT COVERLUX 1
Zastřešení bazénu Coverlux 1 je novinkou na evropském trhu. Díky své nízké výšce a eleganci zastřešení se jednoduše hodí do jakékoliv zahrady a nenarušuje její architekturu. Již v základním provedení nabízí nízké pochozí koleje a bezpečnostní krytinu z 3 mm čirého polykarbonátu. Rám a lišty jsou vyráběny z eloxovaného odolného hliníku, v čele jsou pantově bezrámové dveře, které dokreslují lehkost a čistý design celého zastřešení. I přes nižší výšku, máte možnost ve vašem bazénu plavat i se zakrytou střechou v jakémkoli počasí. Zastřešení bazénů Coverlux 1 vydrží zátěž až 40 kg/m2 zatížení sněhem. Toto zastřešení bude ozdobou vaší zahrady.
Stavbu zastřešení bazénů zvládnete postavit i svépomoci. Bližší návod pro stavbu zastřešení ke stažení zde…. více informací