Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg?

Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg
Kde koupit:
obchody Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg
Kompletní specifikace:
popis Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg
Český návod:
návod Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg

Vesta plavací Hurtta Life Savior je ideálním pomocníkem při koupání, záchranářství, rehabilitaci, plavby lodí, lov a podobné aktivity!  
Life Savior zajistí bezpečnost díky nastavitelným popruhům, ultralehkým plovákům, robustní rukojeti a zejména dokonalému střihu. Psa tak dokonale obepne, což na něj působí antistresově, zároveň ho však nijak neomezuje a je komfortní. Při nenadálých situacích psa snadno zachytíte pomocí pevné rukojeti a můžete mu pomoci dostat se do bezpečí.
Svrchní materiál Houndex je nepromokavý, prodyšný a rychleschnoucí.
Užijte si společný čas se psem i v nočních hodinách. Vesta je vybavena 3M reflexními prvky a nic tak nebrání například společnému nočnímu rybolovu. Není nutné nosit další doplňky, vodítko jednoduše připnete na kroužek, kterým je vesta vybavena…. více informací

Hurtta Torrent coat recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta Torrent coat a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta Torrent coat před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta Torrent coat?

Hurtta Torrent coat důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta Torrent coat
Kde koupit:
obchody Hurtta Torrent coat
Kompletní specifikace:
popis Hurtta Torrent coat
Český návod:
návod Hurtta Torrent coat

Torrent Coat HURTTA je špičková nepromokavá pláštěnka, kterou ocení váš pes od jara do podzima. Model je vylepšen o řadu perfektních vychytávek, které usnadní používání Vám a především ještě více zpříjemní Vašemu pejskovi čas strávený v oblečku.
Torrent coat je pláštěnka ze speciální outdoorové tkaniny vyvinutá do náročných až extrémních podmínek nabízející účinnou ochranu proti dešti i větru. Je perfektní pro psy s dlouhou a jemnou srstí, jejichž kožich snadno absorbuje vlhkost a zůstává zapáchající ještě dlouho po procházce. Pláštěnka je vyrobena z nepromokavého a prodyšného materiálu Houndtex®, díky kterému stačí povrch jen opláchnout a nechat chvíli uschnout, abyste mohli vyrazit opět na další procházku v deštivém počasí. Obleček je vhodný pro psy různých velikostí, jelikož má… více informací

Hurtta Postroj chladící Cooling recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta Postroj chladící Cooling a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta Postroj chladící Cooling před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta Postroj chladící Cooling?

Hurtta Postroj chladící Cooling důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta Postroj chladící Cooling
Kde koupit:
obchody Hurtta Postroj chladící Cooling
Kompletní specifikace:
popis Hurtta Postroj chladící Cooling
Český návod:
návod Hurtta Postroj chladící Cooling

Chladící postroj Hurtta Cooling zajistí, že se Váš pejsek nebude v horkých letních dnech přehřívat. Speciální materiál ze kterého je chladící postroj pro psy vyroben zajistí to že se voda z postroje bude odpařovat postupně a nikoliv ždímat. Žádné kaluže po bytě, jen spokojený pes. Chladící postroje jsou nastavitelné v oblasti krku a hrudníku, tak padnou každému pejskovi. Součástí postroje je také poutko pro připnutí vodítka, tudíž není problém jít s postrojem na procházku. Postroj obsahuje i odnímatelnou chladící kapsu, která může poskytnout ještě větší chlazení v oblasti hrudníku. Kapsu tak můžete vytáhnout nebo naopak připvenit do postroje a naplnit ji studenou vodou, aby jste pejskovi poskytli ještě delší úlevu v horkých letních dnech.
Výhody, které nabízí chladící postroj Hurtta… více informací

Hurtta Vodítko training lanové recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta Vodítko training lanové a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta Vodítko training lanové před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta Vodítko training lanové?

Hurtta Vodítko training lanové důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta Vodítko training lanové
Kde koupit:
obchody Hurtta Vodítko training lanové
Kompletní specifikace:
popis Hurtta Vodítko training lanové
Český návod:
návod Hurtta Vodítko training lanové

Hurtta tréninková vodítka jsou vhodné jak pro trénink, tak pro každodenní cvičení.
Vodítko je sice robustní, ale zároveň je vyrobeno z velmi měkkého materiálu, který je pohodlný na držení v ruce. Stavba konstrukce vodítka je velmi pevná a odolná. Lze ho nastavit na několik různých rozměrů na základě účelu použití.   
Vysoce účinné reflexní prvky zvyšují viditelnost a bezpečnost během snížené viditelnosti – za deště, za tmy, při sněžení atd.
Lano je na uchypení do ruky velmi pohodlné a díky jemnému a měkkému materiálu nehrozí zranění dlaně při silnějším zátahu od psa.
Lano lze bez problémů umývat.
Velmi kvalitní řemeslné zpracování. Konce lana jaou opatřeny tlakovou krytkou, která zabraňuje vytržené volného konce a chrání jej před mechanickým poškozením.
více informací

Hurtta Ultimate warmer obleček recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta Ultimate warmer obleček a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta Ultimate warmer obleček před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta Ultimate warmer obleček?

Hurtta Ultimate warmer obleček důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta Ultimate warmer obleček
Kde koupit:
obchody Hurtta Ultimate warmer obleček
Kompletní specifikace:
popis Hurtta Ultimate warmer obleček
Český návod:
návod Hurtta Ultimate warmer obleček

Profesionální, prodyšný zimní oblek pro psy s membránou. Nekompromisně ochrání před vodou a mrazem, udržuje stálou teplotu těla a chrání všechny důležité svalové partie, krk a hrudník. Oblek byl vyvinut na základě práce s pracovními psy. Tím je zaručena funkčnost, pohodlný střih pro naprostou volnost pohybu a výborný teplotní komfort. Ultimate Warmer je ušit z vrstveného Houndtex materiálu s ochrannou vrstvou, který byl vyvinut speciálně firmou Hurtta. V oblečku je otvor pro přichycení vodítka, po celém povrchu jsou rozmístěny bezpečnostní reflexní 3M prvky. Obleček je vybaven rychlostahovačkami tak, aby perfektně přilnul k tělu.Ultimate Warmer je vhodný pro dlouhé pobyty v mrazu či větru, procházky i pro nemocné psy, kteří potřebují zůstat v teple. Tento obleček zaručuje naprostou… více informací

Hurtta & Co Obleček Downpour recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta & Co Obleček Downpour a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta & Co Obleček Downpour před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta & Co Obleček Downpour?

Hurtta & Co Obleček Downpour důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta & Co Obleček Downpour
Kde koupit:
obchody Hurtta & Co Obleček Downpour
Kompletní specifikace:
popis Hurtta & Co Obleček Downpour
Český návod:
návod Hurtta & Co Obleček Downpour

Obleček pro psa Hurtta Overal s nohavicí  – absolutní novinka 2018- dokonalá ochrana proti dešti
Funkční obleček pro psa proti dešti
HURTTA DOWNPOUR SUIT-overal s nohavicí  
Provedení OVERAL – tedy s nohavicí, využijí majitelé jemnosrstých chlupatých psů, je výborný pro psy citlivé na chlad.
Široká škála velikostí umožňuje obléknout opravdu každého psa.
Outdoor overal Hurtta DOWNPOUR je zhotoven z velmi odolné moderní tkaniny, která zaručuje dokonalou ochranu psa před vlhkem, deštěm, zimou a špínou.
Speciálně PROTI VODĚ je tento obleček opatřen vysokým límcem a vnitřím uspořádáním tak, aby voda nezatékala pod oblečení.
Základní ideou je ochránit chlupy a kůži u dlouhosrstých psů a psy choulostivé na chlad. 
Látka je laminovaná(je vícevrstevná.-má membrány) prodyšným a nepromokavým… více informací

HURTTA POSTROJ TRAIL recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu HURTTA POSTROJ TRAIL a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt HURTTA POSTROJ TRAIL před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na HURTTA POSTROJ TRAIL?

HURTTA POSTROJ TRAIL důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze HURTTA POSTROJ TRAIL
Kde koupit:
obchody HURTTA POSTROJ TRAIL
Kompletní specifikace:
popis HURTTA POSTROJ TRAIL
Český návod:
návod HURTTA POSTROJ TRAIL

Hurtta Trail postroj překrývá větší plochu zad psa a současně je navržen tak, aby kopíroval celou jejich strukturu a umožnil tím přirozený pohyb ramenou. Všechny použité materiály zajišťují perfektně padnoucí střih a pohodlné nošení. Materiál v oblasti hrudníku je velice odolný a poskytující podporu. Zádová část je zase prodyšná, příjemná a komfortní. Dva popruhy kolem hrudníku a pasu jsou umístěny pro optimální uchycení a podporu. Díky pevné a odolné rukojeti můžete pomoci psovi v náročném terénu anebo jej, v případě potřeby, snadněji kontrolovat. Vodítko můžete k postroji připnout na dvou místech – na krku, anebo na zádech a to ke kovovým kroužkům, jejichž pevnost byla testována SGS. Vysoce kvalitní 3M reflexní prvky zajistí viditelnost Vašeho psa ve tmě a v náročných klimatických… více informací

Hurtta Extreme Warmer recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta Extreme Warmer a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta Extreme Warmer před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta Extreme Warmer?

Hurtta Extreme Warmer důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta Extreme Warmer
Kde koupit:
obchody Hurtta Extreme Warmer
Kompletní specifikace:
popis Hurtta Extreme Warmer
Český návod:
návod Hurtta Extreme Warmer

Červená bundička Extreme Warmer od Hurtta pro všechny plemena psů.
Oblek je speciálně určen do extrémních podmínek. Ochrání celé tělo psa. Reflexní prvky jsou velmi výrazné. Díky nim je snížené nebezpečí hrozící např. při procházkách kolem silnic. Obvod pasu i délka oblečku lze nastavit, jak je potřeba. Pokud bude obleček pejskovi přiléhat pevně k tělu, bude zajištěn bezproblémový pohyb. Při zašpinění bundu očistěte vlhkým hadříkem. Oblek je doplněn ochranným límcem, který je možné zvednout až k uším. Bundička byla speciálně navržena tak, aby chránila svaly psa. vysoce voděodolné a větruvzdorné pohodlné nastavitelné ochranný límec termofólie odrážející tělesné teplo psa zpět otvory k upevnění vodítka nebo postroje vysoce viditelné bezpečnostní prvky  
Materiál: voděodolný, jemný a příjemný… více informací

Hurtta Postroj Active recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta Postroj Active a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta Postroj Active před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta Postroj Active?

Hurtta Postroj Active důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta Postroj Active
Kde koupit:
obchody Hurtta Postroj Active
Kompletní specifikace:
popis Hurtta Postroj Active
Český návod:
návod Hurtta Postroj Active

Polstrovaný postroj pro aktivní psy je velmi příjemný a odolný. Snadno se navléká a je pohodlný. Nastavitelný obvod kolem krku a hrudníku zajišťuje pohodlné nošení a zabraňuje posouvání postroje při pohybu psa. Účinné reflexní prvky 3M zaručují vyšší viditelnost ve tmě. Rukojetí na zádech můžete psa ovládat na obtížných místech. Postroj lze použít pro zabezpečení psa během jízdy v autě.
Příjemně se nosí
Nastavitelný obvod kolem krku a hrudníku
Je pohodlný a nepřekáží
Umístěné účinné reflexní prvky –  pro zvýšení viditelnosti
Horní strana je vybavena rukojetí pro vaši lepší kontrolu psa v mimořádných situacích
Lze použít během jízdy v autě
Nenáročný na údržbu
Nový typ postroje HURTTA je špičkovým kompromisem sportovního a funkčního vybavení pro aktivní procházky a sportování se psem. Při… více informací

Hurtta Outdoors Torrent coat recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta Outdoors Torrent coat a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta Outdoors Torrent coat před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta Outdoors Torrent coat?

Hurtta Outdoors Torrent coat důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta Outdoors Torrent coat
Kde koupit:
obchody Hurtta Outdoors Torrent coat
Kompletní specifikace:
popis Hurtta Outdoors Torrent coat
Český návod:
návod Hurtta Outdoors Torrent coat

Pláštěnka Torrent Coat je nově přepracovaná verze pláštěnky od HURTTY. Model je vylepšen o řadu vychytávek, které usnadní používání a především ještě více zpříjemní Vašemu pejskovi čas strávený v oblečku.
Torrent coat je pláštěnka ze speciální outdoorové tkaniny vyvinutá do náročných až extrémních podmínek nabízející účinnou ochranu proti dešti i větru. Je perfektní pro psy s dlouhou a jemnou srstí, jejichž kožich snadno absorbuje vlhkost a zůstává zapáchající ještě dlouho po procházce. Pláštěnka je vyrobena z nepromokavého a prodyšného materiálu Houndtex®, díky kterému stačí povrch jen opláchnout a nechat chvíli uschnout, abyste mohli vyrazit opět na další procházku v deštivém počasí. Obleček je vhodný pro psy různých velikostí, jelikož má nastavitelný pas i límec. Díky sponě na zádech se… více informací