Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg?

Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg
Kde koupit:
obchody Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg
Kompletní specifikace:
popis Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg
Český návod:
návod Hurtta Vesta plavací Life Savior 40-80kg

Vesta plavací Hurtta Life Savior je ideálním pomocníkem při koupání, záchranářství, rehabilitaci, plavby lodí, lov a podobné aktivity!  
Life Savior zajistí bezpečnost díky nastavitelným popruhům, ultralehkým plovákům, robustní rukojeti a zejména dokonalému střihu. Psa tak dokonale obepne, což na něj působí antistresově, zároveň ho však nijak neomezuje a je komfortní. Při nenadálých situacích psa snadno zachytíte pomocí pevné rukojeti a můžete mu pomoci dostat se do bezpečí.
Svrchní materiál Houndex je nepromokavý, prodyšný a rychleschnoucí.
Užijte si společný čas se psem i v nočních hodinách. Vesta je vybavena 3M reflexními prvky a nic tak nebrání například společnému nočnímu rybolovu. Není nutné nosit další doplňky, vodítko jednoduše připnete na kroužek, kterým je vesta vybavena…. více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná