Ventura Jenor septiky 0,5 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Ventura Jenor septiky 0,5 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Ventura Jenor septiky 0,5 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Ventura Jenor septiky 0,5 kg?

Ventura Jenor septiky 0,5 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Ventura Jenor septiky 0,5 kg
Kde koupit:
obchody Ventura Jenor septiky 0,5 kg
Kompletní specifikace:
popis Ventura Jenor septiky 0,5 kg
Český návod:
návod Ventura Jenor septiky 0,5 kg

Šetrný k přírodě, probioticko-enzymatický přípravek, podporuje rozklad organického znečištění, zvyšuje čerpatelnost obsahu jímek, omezuje zápach.Použití:Žumpy, septiky ajímky , suchá WCAplikace: 50g (4-5 polévkových lžic) na 5-8m3 1x za 6-8 týdnů podle látkového zatížení. Pro suchá WC: 25g SEKOL – JENOR 1x za 2 měsíce v době používání.Příprava aktivní biokultury:Přípravek aktivujeme v nekovové nádobě ve 2 l odstáté vody, za občasného promíchání necháme po dobu cca 20 minut (né více) aktivovat.Praktická doporučení:Doporučujeme zároveň používat v domácnosti SEKOL® Fitonela do odpadů. Ventura Septik Jenor 0,5 Kg od výrobce Ventura v kategorii Čistění a úklid | Na odpady a septiky za skvělé ceny na e-shopu Alpik.cz
více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná