Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12 kg recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12 kg a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12 kg před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12 kg?

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12 kg důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12 kg
Kde koupit:
obchody Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12 kg
Kompletní specifikace:
popis Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12 kg
Český návod:
návod Carnilove Dog Lamb & Wild Boar 12 kg

Carnilove Lamb & Wild Boar for Adult Dogs je superprémiové kopletní krmivo s jehněčím masem a masem z divočáka bez obilovin a bez brambor pro dospělé psy všech plemen.

Jehněčí a divočák jsou ideálním zdrojem vysoce stravitelných a využitelných proteinů, bohatých na přirozené živiny. Jehněčí je zdrojem stopových prvků, zejména selenu, železa, zinku a vitamínů skupiny B a nenasycených tuků. Maso z divočáka má nízký obsah tuku, proto přispívá k udržení perfektní kondice a nezvyšuje hladinu krevního cholesterolu.

Krmný návod: Viz obal. Denní dávku je nutné přizpůsobit aktuálním potřebám a zdravotnímu stavu Vašeho psa. Pes by měl mít přístup k čerstvé pitné vodě.

Složení: Kančí masová moučka (30 %), jehněčí z volného chovu (25 %), žlutý hrách (20 %), kuřecí tuk (chráněno… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná