Miau Cat Stop odpuzovač koček 200 ml recenze a hodnocení

Plánujete nákup produktu Miau Cat Stop odpuzovač koček 200 ml a chcete si před nákupem zjistit zkušenosti ostatních zákazníků, kteří koupili produkt Miau Cat Stop odpuzovač koček 200 ml před vámi?
Čtěte dále. Nebo jste již produkt zakoupili a chcete napsat vlastní hodnocení či recenzi na Miau Cat Stop odpuzovač koček 200 ml?

Miau Cat Stop odpuzovač koček 200 ml důležité odkazy

Nezávislé recenze:
recenze Miau Cat Stop odpuzovač koček 200 ml
Kde koupit:
obchody Miau Cat Stop odpuzovač koček 200 ml
Kompletní specifikace:
popis Miau Cat Stop odpuzovač koček 200 ml
Český návod:
návod Miau Cat Stop odpuzovač koček 200 ml

MIAU CAT-STOP SPRAY na odpuzování koček. Složení: voda, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil – olejový výtažek z červeného pomerančovníku, Oleum Ruta – olejový výtažek z routy voňavé, Polyethylene glycol sorbitan monostearát, Benzyl alkohol. Indikační skupina: kočka. Charakteristika: Přítel prostředí CAT STOP sprej je složen z přírodních komponentů a slouží k ochraně prostředí a bydlení. Použití a dávkování: CAT-STOP odpuzovač koček aplikujeme 3-5 násobným potlačením rozprašovače na ty předměty, které chceme chránit od koček (koberce, křesla). Volné prostranství, schodiště, dveře (po jejich umytí čisticím prostředkem) po nastříkání CAT-STOP-em můžeme uchránit před značkováním kocoury. Přítel prostředí CAT STOP sprej je pro lidi a zvířata zcela neškodný. Kontraindikace a vedlejší… více informací

Napište hodnocení

Váš email nebude zobrazen. Pole označená *jsou povinná